Haapsalu korvpallurid lähevad vastamisi turniiritabeli liidriga

Elen Freivald

elen@le.ee

Saku II liiga korvpallimäng mullu novembris, kus omavahel mängisid Haapsalu ja KK ASKUS. Vastased alistati skooriga 66:57. Foto: Elen Freivald

Laupäeval peetakse Haapsalu Widemanni spordihoones Haapsalu korvpallimeeskonna eelviimane kodumäng, kus vastaseks on Saku II liiga turniiritabelit juhtiv Jõgeva VSK.

Viimati mängis Haapsalu võistkond Jõgevaga mullu oktoobris Kuremaal, kus tuli vastu võtta kaotus 86:57. „Võõrsil kaotasime mängu sisuliselt ühe veerandajaga – kolmas veerand, kus vastased said jooksma ja mängu tuli kaelamurdmise koht,“ kirjeldas Haapsalu võistkonna kapten Mikk Päeske.

Hetkel hoiab Jõgeva VSK turniiritabelis tugevat liidripositsiooni – 15 peetud matšist on neil 13 võitu ja kaks kaotust. Haapsalu on turniiritabelis aga kümne võistkonna seas kuuendal kohal. Peetud on 14 mängu, millest viis võitu ja üheksa kaotust.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!