Keskerakond arutab Haapsalus erakonna edasisi plaane

Enne tööle asumist tutvusid keskerakondlased Haapsalu jalgpallihalliga. Fotod: Malle-Liisa Raigla

Täna ja homme on Keskerakonna fraktsioon Haapsalus.

Keskerakonna parlamendiliikmed ja seitse ministrit arutavad ühiselt, mida erakond teeb selle aja jooksul, mis on järgmiste valimisteni jäänud. Kokku on Haapsalus üle 30 keskerakondlase – riigikogu liikmed, ministrid ja nõunikud.

„Treeninglaager – sõnumid, kommunikatsioon, poliitika kujundamine,“ ütles Keskerakonna riigikogu fraktsiooni esimees Jaanus Karilaid. „Meil oli väga edukas periood Isamaa ja EKREga. Kas ka meie tänane koalitsioonipartner meie sõnumeid kuulab ja kas me saame siin kompromisse luua, kas me saame sellist poliitikat teha, millest on ka inimestele reaalset abi?“ küsis Karilaid.

Karilaid loetles, et Eesti on praegu energiakriisis, lisaks ka tervisekriisis ja julgeoleku kriisis. „Oleme kaks päeva, vaatame, kuhu välja jõuame,“ ütles Karilaid.

Keskerakonna fraktsioon alustas Haapsalu külastamist jalgpallihalli vaatamisega, kus erakonna liikmed lõid penalteid. Erakonna esimees Jüri Ratas loetles, kes väravaid lööb. Esimesena pidi palli lööma Kaido Höövelson. Väravas püüdis palle Haapsalu aselinnapea Innar Mäesalu.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
toetus aina langeb
toetus aina langeb

Pole neil mingeid plaane, lohisevad reffide sabas nagu kelgunöör.

Hea Okkupant
Hea Okkupant

Orjadeta maailma pole olemas

uskmatu Toomas
uskmatu Toomas

Ainult lihtsameelsed võivad loota,et valitsuse vahetusega midagi muutub ? Niikaua kui me agaralt peksame sõjatrummi,et kohe kohe ei muutu meil midagi.
Asjalik oleks kõigil meie suurtel isadel emadel alates Refist ja lõpetades EKRE`ga võtta püssid pihku ja sõimamise asemel viia vene suunal asi teoks !
Parem juba õudne lõpp kui lõputu lollus !

Tsensor
Tsensor

Aga kus nad ööbivad?

haava
haava

tn. soojatrassi ümbruses olla liikumist märgatud

Manna Liisa
Manna Liisa

Eksole, kõik kriisid üles loetud, selle asemel, et kokku hoida, arutatakse, kuidas valitsust kukutada.

kördi juku
kördi juku

adolf oma laagrites tegeles kokkuhoiuga

Arbeit macht frei
Arbeit macht frei

terve lasnamägi on nagu aadolfi laager mis pidevalt laieneb. kõik on rahul 🙂 suur irvitava Ratase pidiga oli lasnamäe kanalis.

Sahiib
Sahiib

Käed on taskus sellepärast,et keegi rahakotti pihta ei paneks ! 😉 Aga muidu on ju tore,et turistid linna unustanud pole…

Juku
Juku

Polegi enne näidud, et käed taskus jalgpalli mängitakse. Või mängiti mingit muud palli?

Lonni
Lonni

Mõnele aulikule ministrile peaks vist hambaharja koos vastava pastaga annetama!
Rahva esindajad Riigikogus peaks minu arvates hügieeni eest eriti hoolt kandma,et oleksid rahva ees esinduslikumad!
See on minu isiklik arvamus.

miilitsa
miilitsa

valve all

taat
taat

Kas eliit toodi varju?Siit hea ju läände putkata,kui idast peaks müristama.

arutatakse
arutatakse

liitumist ferormierakonnaga, üle on jäänud veel ju ainult mõnel mehel jooksta, saavad siis oma kriminaalist ja võlgadest lahti ja oma kooselu selle seaduse alusel elama hakata

wpDiscuz