Haapsalu täpsustab kaubamaja ümber parkimiskorda

Avatar

Andra Kirna

andra@le.ee

Posti 41 omanikule ei meeldi uus parkimiskord. Foto: Andra Kirna

Posti 41 omanikule ei meeldi uus parkimiskord. Foto: Andra Kirna

Posti tänava ja Haapsalu kaubamaja parkla algava ümberehitusega muutuv parkimiskord teeb muret Hannes Kingile, kelle juhitavale osaühingule Haapsalu Arendus kuulub Posti 41, kus asub SEB kontor.

Kingile ei meeldi, et Posti 41 maja ees asunud parkimiskohad kadusid ja Posti tänava rekonstrueerimisel istutati majaesine põõsaid täis. Ta pelgab, et tema rentnikud ja nende kliendid ei saa ümberehitatavas Haapsalu tarbijate ühistu parklas, Tallinna mnt 1 ja Posti 41a ees, enam tasuta parkida.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Läänlane
Läänlane

Paha hakkab kui vaadata kuidas autoomanikud tahaks kohe kasvõi poodi sõita kui oleks võimalus.Käige 10 meetritki jala.50 aastaselt ongi tervis pekkis.

Tsensor
Tsensor

Suurim käkk Haapsalu ajaloos on Posti tänava rekonstrueerimine.Häbi peaks olema preemia saajad!

Sin
Sin

Mis nimelt seal häbiplekiks on?

Erkki
Erkki

Absoluutselt kõik! Kui mõistust pole,et paberil olevaid numbreid reaalsuses kontrollida, siis ongi tulemuseks häbiplekk.
Vahva,lage ja autodega liiklemiseks mõtetu uulits,kus ehitaja saab tuima näoga linnavalitsusele varbale lasta

KodanikL
KodanikL

Mulle näiteks ei meeldi see, et Seb ja Swed vaheline ala pargitakse kõik kinni. Inimestele võiks ka liikumiseks ruumi jätta. Aeg oleks jooned maha tõmmata.

Kohalik.
Kohalik.

Mis seal enam täpsustada. Lilled, puud, põõsad ju istutatud. Ega neid ju kevadel enam keegi üles võtma ei hakka.

agronoom
agronoom

Muidugi ei hakka, sest need on surnud taimed kevadeks.

harjuge ära
harjuge ära

tänav jääb 30 alaks, hea et mitte ühesuunaliseks. varsti pargite tasuliselt ka

Majaomanik
Majaomanik

Oleks tõesti hea,kui ühesuunaliseks läheb.

teine majaomanik
teine majaomanik

loll peast, peatänav ühesuunaliseks. hakkab siis vanalinna taga voorima majade vahel? tänavatel mis nimeliselt kahesuunalised aga suurema autoga ei mahu üksi ka liikuma

Aivo Männik
Aivo Männik

Kindlasti on alati olemas rahulolematuid inimesi. Mõtlen siin, et kellele kuulub Posti 41 asuva hoone taga asuv ala, kus ka autod pargivad ja mida tinglikult saab parklaks nimetada. Hetkel hakkab ala järjest enam meenutama algõppel oleva mäeinseneri poolt kursusetöö raames planeeritud ja praktika käigus teoksile võetud kaevanduse rajamise ehitustööde esimese etapiga.

Aivo Männik
Aivo Männik

Ja, et olla õiglaselt aus, kehtib sama küsimus ka Võnnu tänava pool asuva ja linnavalitsuse kõrvale jääva hoone taguse alaga. Hoones üks pank ja Maxima ja ka Lääne Elu. Siin on olukord palju hullem. Juhul, kui tegemist eravaldustega – palun tehke korda või sulgege avalikuks kasutamiseks.

Heinz
Heinz

Sellest alast milles jutt, on tegu jah eravaldusega. Täna peaksime tänama selle platsi omanikku. Kuuldavasti ta mängib “head onu” senini, kuni Posti tänava ehitus kestab ja siis käige jala või otsige parkimise võimalust mujal.

Pamp
Pamp

Käisin vaatasin seda peatänavat. Vanasti ikka osati peatänavat planeerida, sest peatänaval majade vahe on küllaltki lai. Mida ei saa öelde praeguste planeerijate kohta. Kitsas peatänav, kus mõttetult laiad kõnniteed, mille vahele istutatud hunnik pihlakaid ja mõttetuid põõsaid. Maxima ees parkimisel mahub mööda sõitma ainult üks sõidurida, vastu tulija peab ootama. Saame suvel näha seda tsirkust.

jaanus
jaanus

kõnniteed mõlemal pool sama laiad kui sõidutee, mingid õngeridvad, mida mõni puudeks nimetab, turritavad maast välja….. ei ole ega saa olema midagi head seal tänaval.

Sina
Sina

Omad autot, et tead nii palju, kus ja mida?

Arvos
Arvos

Muigama ajab see ajuvabadus. Jalgrattarada.

Hellat
Hellat

Jalakäijad on mõttetud?

Arvos
Arvos

Näita mulle mitme meetri laiust jalakäijat.

Päike
Päike

Ega see hetkene seis kuidas autod seal pargivad ei jää siukseks. Autodele ju parkimis kohad seal kõrval aga hetkel lihtsalt pole valmis..

Erkki
Erkki

Mida see muudab? 6m laiusele ribale peavad ka suuremad masinad mahtuma kui linnavalitsuse elektriauto

Nimi (kohustuslik)
Nimi (kohustuslik)

Sul ju autot pole, mida häda!

wpDiscuz