2021. aasta kokkuvõte: teeremondid

7. juulil avanes Posti tänaval kurb vaatepilt, sest puudest olid järele jäänud vaid kännud. Foto: Malle-Liisa Raigla

Algas Haapsalu suurim tee-ehitus

Sel suvel algas Haapsalu seni suurim ja kalleim tee-ehitus – Posti tänava remont, mis enam kui saja langetatud puu tõttu tekitas kõlapinda kogu Eestis.

Haapsalu peatänav saab pärast remonti täiesti uue ilme. Kui kõik on valmis, hakkab graniitkividega kaetud sõiduteel Nurme tänava ristmiku ja vanalinna vahel kehtima kiiruspiirang 30 km/h. Samuti graniitkividega kaetud kõnnitee servas kulgev jalgrattatee asfalteeritakse, samuti sõidutee Nurme tänavast Tallinna maanteeni. Et liiklust veelgi rahustada, tõstetakse pisut ristmikke.

Novembri lõpus saabunud pakase tõttu pandi remonditööd tehnoloogilisele pausile, tänav valmib tuleva aasta juunis. See tähendab, et remont kestab terve aasta.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
kodanik
kodanik

Vaat mina ei saa aru, kuidas oli võimalik korraldada Posti tänava hange tähtajaga 31.01.2022.a. kui oli teada, et sügisele järgneb talv. Kas linnavalitsuse äpud ei osanud seda ette näha ja ei küsinud ehitajatelt tööde graafikuid? Kuidas sai ehitaja küsida 1 miljon raha juurde, kui oma töödega hakkama ei saanud? Ilmselt teised hankes osalejad nägid ette ka talve ja seetõttu olid ka nende pakkumised kõrgemad, aga jäid ikkagi lõppkokkuvõttes valitud soss-seppadele alla.

Ats
Ats

Kõige kurvem on see,et kõik peatänava kauplused ja söögikohad panevad uksed kinni,kliendid ei tule enam sellisele tänavale.
Ainukesena jääb Taksi pubi,neil on tagahoov.

kunn
kunn

Hea küll. Võeti puud maha ja peatänava remont oli plaanis teha. Tehku. Aga meid linnakodanikke on jällegi petetud, kuna suured juhid lubasid 31.01 peatänav valmis saada. Nüüd ütlevad, et kuna külm tuli peale, siis kunagi kevadel jätkavad. Vot mina enam mööda seda praegust peatänava nimelist künklikku põldu küll ei sõida, sest autost kahju ja uue aasta võtsin vastu teises linnas ning oma ärid viin ka sellest mudaaugust minema. Kopitage mudaaugus edasi!

Ok.
Ok.

Suht perse keeratud peatänav

audiitor
audiitor

Teid ei remonditud! Jah, ära rikuti küll, aga kogu eelarve kulus linnaisade rahakoti paisutamiseks 🙁
Häbi, hari valijad!

K.s
K.s

Et 30km/h on veel vaja rahustada???? Haigemaja, siis oleks ju võinud piirkiiruse nt 5km/h panna voi hoopis autoliikluse keelata…tõsi, viimasel puhul ei saaks linnavalitsuse pakspersed enam tööle…

Nimi
Nimi

No seal Posti tänaval hakkab veel pulli- nalja saama. Ootame ära järgmise talve 😀

P.Ull
P.Ull

Pullid rohkem Karja teema .

Arvos
Arvos

Sellel jalgrattarajal on juba 20 km/h kihutamine.

wpDiscuz