Vormsi vallavanem selgub reedel

Jaak Kaabel. Foto Andra Kirna.
Jaak Kaabel. Foto Andra Kirna.

Vormsi valib oma homsel istungil saarvallale uue vallavanema.

Vormsi volikogu esimees Jaak Kaabel ütles, et volikogule esitatakse üks kandidaat. Seda, kas vallavanemakandidaat on Vormsi inimene või kusagilt kaugemalt, Kaabel ütlema ei soostunud. „Las jääb midagi reedeks ka,” ütles ta.

Vormsi vallavanema leidmiseks otsustas valimised võitnud ja seitsmeliikmelises volikogus neli kohta saanud valimisliit Avatud Vormsi välja kuulutada konkursi. Konkursil pürgis vallavanemaks 17 inimest. Kaabeli sõnul vaagisid volikogu liikmed kandidaate kolmes voorus. Vestlusele kutsuti kolm kandidaati ja nendest üks esitatakse homme volikogule kinnitamiseks.

Reedesel istungil otsustab volikogu ka vallavanema palga. Ka selle suurust ei soovinud Kaabel enne istungit kommenteerida.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
einoh
einoh

Miks ei korraldata Eesti otsib superstaari vormis konkurssi? Saaks pikemalt kanditaatidega tutvuda, terasid sõkaldest välja hääletada, pisaraid ja naeru- moodsat ja kvaliteetset meelelahutust!

oi oi
oi oi

Oleme ju väga avatud!

wpDiscuz