14

Vormsi volikogu läks esimesel istungil tülli

Avatar

Andra Kirna

andra@le.ee

Vormsi volikogu uus koosseis alustas oma esimest istungit kuuekesi, kuid hääletamise ajaks jäid istungile vaid võitnud nimekirja liikmed. Foto: Meeme Veisson

Vormsi volikogu uue koosseisu esimesel istungil jättis opositsioon volikogus enamuse saanud valimisliidu Avatud Vormsi üksi otsuseid langetama.

Reedel peetud Vormsi uue volikogu esimese istungi päevakavas oli uue volikogu esimehe ja aseesimehe valimine ning vallavalitsuse tagasiastumispalve vastuvõtmine. Volikogu uueks esimeheks valiti Jaak Kaabel ja aseesimeheks Kata Varblane.

Istungi alguses olid volikogu saalis valimisliidust Avatud Vormsi volikokku pääsenud Kaabel, Varblane, Algor Streng ja Madli Tarjus ning Keskerakonna nimekirjast Arvo Allik ja Ivo Sarapuu. Viimased aga lahkusid istungilt enne volikogu esimehe hääletust.

Kolmanda jõuna volikokku pääsenud valimisliidu Tasakaalukalt Arenev Vormsi esindaja Heino Paulus istungil ei osalenud ega soovinud oma puudumist ka Lääne Elule kommenteerida.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Vaher
Vaher

Väärikalt kaotamine on ka oskus

Jens
Jens

Avatud Vormsi skeemitab, ei taha küll uskuda, aga tuleb uskuda.Piinlik on. JOKK süsteem kehtib Vormsilgi.

Eduard
Eduard

Olen Vormsil olnud üle kahekümne korra. Aga “Teravat pliiatsit” pole kohanud.

oi oi
oi oi

Kuidas muidu valimisvõit saadi!

Pahk
Pahk

Kas ma sain õigesti aru, et enne valimisi suurenes Vormsi rahvaarv 10 %?

vormsilane
vormsilane

Seda ennegi juhtunud Vormsis

Mandrimees
Mandrimees

15%

jee
jee

Vormsi kõige maksejõulisema ja suurema tööandja juhatus on tülis!

Pooletera Endel
Pooletera Endel

Isegi pildis ei oska olla. Edevad ja rumalad!

vormsilane
vormsilane

Toetan Avatud Vormsit. Kinnitan et see pole ülbus. Aga tekib ka kogu selle kõne peale küsimus, et kas nad ikka saavad aru, mis on KOV mõte. Tundub, et varasemad kõhklused hakkavad muutuma kahtlusteks. Keda nad ikka volikogus tegelikult esindavad? Mingit müstilist saarest hoolijate seltskonda. Arusaamatu on ka see et kuidas saab Sarapuu ja Allik saareinimesi esindada, kui ta juba esimeselt istungilt lihtsalt lahkub. Aga ülbus on iseloomulik pigem sellele kolmandale seltskonnale.

ülbus
ülbus

Eks kogu selle probleemi põhjustaja on ju “Avatud Vormsi” suur ülbus…

huvitavaks läheb
huvitavaks läheb

Volikogu aseesimees esindab neid kellel puudub hääleõigus

wpDiscuz