6

Pööre vehklemisliidus: treenerikonkurss pausile, tulekul erakorraline üldkoosolek

Lääne Elu

info@le.ee

Vehklemiskoondise vanemtreener Kaido Kaaberma. Foto: Augusto Bizzi

Epeenaiskonna peatreener Kaido Kaaberma Barcelonas. Foto: Bizzi Team

Täna kogunes Eesti Vehklemisliidu juhatus algse plaaniga arutada muude küsimuste seas ka naiste koondise peatreeneri teemat. Päeva jooksul plaanid aga muutusid, kirjutas Postimees.

“Saime enne koosoleku algust teate, et nädala pärast kutsutakse kokku vehklemisliidu erakorraline üldkoosolek, kus tuleb valida uus juhatus,” ütles vehklemisliidu president Indrek Paal. “Uue olukorra tõttu me koondise peatreeneri küsimust tänasel koosolekul ei arutanud, praegu jätkab tööd senine peatreener.”

Oktoobri keskel oli alaliit kuulutanud välja naiste ja meeste koondise peatreeneri konkursi järgmiseks olümpiatsükliks. Seda vaatamata asjaolule, et naiste koondise peatreener Kaido Kaaberma on jätkuvalt ametis.

Tähtajaks, 31. oktoobriks sai alaliit naiste koondise peatreeneri kohale ühe avalduse, selle esitas Tokyo olümpial kaks medalit võitnud Katrina Lehist juhendav Nikolai Novosjolov.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Elanik
Elanik

Minu arvates on üldse jabur, et korraldatakse konkurss peale olümpiakulda. See on saavutus, milleni kõik sportlased jõuda tahavad, tähtsam kui maailmameistritiitel ning nüüd justkui esitatakse Kaabermale umbusaldust. Kaaberma peaks jätkama.

Vahi nalja
Vahi nalja

Vehklemisliit on ere näide saamatust ja ebapädevast juhtimisest. Samuti on selge, et ka teatud liikmete vahel käib täiega pidev ärapanemine. Ime, et medaleid tuleb, äkki sellises olukorras treenimine teebki tugevaks:)

Inimene
Inimene

Ei paista küll ärapanemise moodi, treeneril ja treeneril on päris suur vahe.
Sportlane ei ole treeneri omand ja rahamasin, nagu mõnedele tundub.

Ei teagi
Ei teagi

vehklemisliit koosneb ju sportlastest, mis oskusi muid sa neilt ikka nõuda oskad. Mõni poliitik või suhtekorraldaja ametisse vannutada, siis saab võibolla midagi liikuma.

Hellat
Hellat

Ärapanemine käib igalpool, see ei ole eriline uudis.

Nojah
Nojah

näe, hellat pani ära

wpDiscuz