Nikolai Novosjolov kandideerib ainsana vehklemisnaiskonna peatreeneriks

Katina Lehise treener Nikolai Novosjolov. Foto:Bizzi
Katina Lehise treener Nikolai Novosjolov. Foto:Bizzi

Eesti naiste vehklemiskoondise peatreeneri kohale kandideerib ainsana Katrina Lehise treener Nikolai Novosjolov, kirjutas Delfi.

Eesti vehklemisnaiskonna Tokyo olümpiavõitjaks tüürinud Kaido Kaaberma loobus kehtiva lepinguga talle endale kuuluvale töökohale kandideerimast.

Novosjolovi sõnul ei tähenda kandideerimine veel seda, et ta osutub valituks. „Kui ma tõesti olen ainus kandidaat, võib alaliidu juhatus kuulutada konkursi läbikukkunuks,” tõdes ta ja lisas, et esilagu ta oma programmi ei esitanud, sest seda polnud nõutud.

Sportlasena ise kahekordseks maailmameistriks tulnud Novosjolov on viimased kaks hooaega tegutsenud Katrina Lehise juhendajana. Nende koostöö tipnes suvel Tokyos individuaalvõistluse pronksmedaliga. Lehisel oli suur roll ka olümpiavõitjaks tulnud naiskonnas.

8 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
Triinu, vehkleja
10 kuud tagasi

Kõik on parem kui mõistuse kaotanud amatsoon!
Go, Nikolai!

Vahi nalja
10 kuud tagasi

Tõde tõuseb, vale vajub. Kolja on nagu kardinal “Kolmes musketäris”, kahju et meedia kehv kvaliteet ei suuda avada tegelikke tagamaid kuivõrd üks ussitaja suudab väga palju pahandust tekitada. Kurb, et väljaspoole paistev soe inimnatuur saab olla nii paheline teiste inimeste suhtes.

uskmatu Toomas
10 kuud tagasi

Ei taha öelda,et Novosjolov on kehv valik aga kõik meil Eestis toimub pidevalt ühe malli järgi – üks koht üks kandidaat ja valimine ?
Kas tõesti meil ei ole mitte kui mingil alal presidendist kuni koondise treenerini tippe rohkem kui üks ?
Kas riigifirmade juhte sellepärast kullataksegi üle,et rohkem valikuid ei ole kui üks ?

Velirand
10 kuud tagasi

Kas keegi veel imestab, miks Nelis-Naukase kaks aastat vana jama oli vaja just praegu üles kiskuda ja miks Lehis oma endise treeneri sõnumeid lihtsalt ära ei blokeerinud?

mis jahud
10 kuud tagasi
Reply to  Velirand

tahad öelda et juba kaks aastat tagasi hakkasid plaani pidama? saada oma vana treener pikalt ja aita mind peatreeneriks, vastu saad ma ei tea mida??

Ilmselt
10 kuud tagasi
Reply to  mis jahud

küll.

rand
10 kuud tagasi
Reply to  Velirand

Kaks aastat ei ole sugugi ammu aega tagasi ,või mis!?Keegi vist lootis, et üldse välja ei tule.

viloloog
10 kuud tagasi
Reply to  Velirand

Nende sõnumite toel ju hullunud treener süüdi mõistetigi!