30

HaRi jätkab koalitsiooni Keskerakonnaga

Urmas Sukles. Foto: Malle-Liisa Raigla

Kuigi Haapsalus sai linnapea Urmas Suklese nimekiri HaRi enamuse volikogus, plaanib Sukles jätkata koostööd Keskerakonnaga.

„Koostöö on olnud hea. Meie võit tugineb neli aastat toiminud ilusal koostööl,” ütles Sukles.

Kahel erakonnal on sel juhul Haapsalu 25liikmelisest volikogust 20 kohta. Esialgsetel andmetel sai HaRi 53% valijate häältest, mis tagab neile volikogus 15 kohta. Seda on kolme koha võrra rohkem kui 2017. aasta valimistel saadi. Keskerakonda toetas 20.2 protsenti Haapsalu valijatest ja see annab Keskerakonnale Haapsalu volikogus 5 kohta. Seda on sama palju kui seni.

„Supp on soe alles,” ütles Sukles. Sellegipoolest ütles ta, et senine Haapsalu volikogu esimees Jaanus Karilaid väärib oma kohta. Samuti näeb Sukles, et senised aselinnapead võiksid jätkata. Oma nimekirjaga on ta juba arutanud ning senised aselinnapead Tõnu Parbus ja Kaja Rootare on nõus jätkama. „Innar Mäesalu ja Helen Rammu on head tööd teinud,” lisas Sukles. Ta lisas, et konkreetsed nimed on siiski Keskerakonna otsustada.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Inimene
Inimene

Ei saa nii ülbe ikka olla, võiks ikka veidi tagasi tõmmata oma ülbust.

Valge Daam
Valge Daam

Vallimäe raiskas ilmselt piirkonna reklaamiks mõeldud raha iseenda plakatitele. Kes veel EKRE nimekirjas kandideeris, keegi teab?

kas
kas

nüüd on moes kriminaalidega koostööd teha, läänemaailmas on sellel kurjakuulutav nimi

Kohalik
Kohalik

Imelik miks Sukles kohe Karilaiu juurde jookseb. Ilmselt ei saa ise hakkama 🤔 ja selline pehmo on siis Haapsalu linnapea. Suure toetusega aga väga nõrk. Palju õnne 3000+…………

Läänlane
Läänlane

Ekrel Vallimäe on tegija, teised volikogusse saajad eriti see naisterahvas on tühikargajad.

Nõus
Nõus

Tuleb nõustuda, valiti vist rohkem erakonda kui inimesi. Paraku tugevamad jäid volikogust välja.

jah
jah

eks me saame varsti näha, kui kõva tegija on on Vallimäe. Enne valimisi ma ei teadnud, et selline inimene üldse olemaski on.
Järgmisteks valimisteks on onu Heino jälle ununud….

Valija
Valija

Mida? Vallimäe oli ju volikogus, aga mida ta seal tegi? Tühi koht!

Päriselt?
Päriselt?

Vallimäe? Tegija?

No
No

Aselinnapeade häältearv räägib siiski midagi muud! Olla iga päev pildis ja aselinnapeade parim tulemus on kopikatega üle saja hääle, siis see räägib kõike muud kui seda, et justkui oleks tehtud head tööd ja rahvas nendega rahul on. Mäesalu 30 ja Rootare 56 häält?! Saab seda üldse tulemuseks pidada?

Nuu
Nuu

Mõtleb selge peaga. Ju nende töö tulemus peegeldub linnapea häältes. Nii ta siin artiklis justkui ütleb.

To nuu
To nuu

Siis milleks üldse Suklesele nimekiri, kui kõik tema häältest peegeldub?

Covid
Covid

Mäesalu 30 häälega aselinnapea?

Üleüldse...
Üleüldse...

Hulk Mäesalu hääli sai hr.Sukles-tema riisus koore ja üks põhitöö tegija said vaid setted.Kahju,sest hr. Mäesalu on väga head tööd teinud.Lükake müts silmade eest ära!

Naljakoht
Naljakoht

Mäesalu, no annab ikka sellist aselinnapead leida. Sellele mehel pole isegi partei mõistust andnud.

Juhan
Juhan

Lähebki nii nagu arvatud. Pole mingit vahet keda valid. Kas KE või HaRi. Tulemus on sama. KE valijad on õnnelikuf, et võim säilib. Kas HaRi valijad ka, ei tea, sest enamus volikogus ju saadi ja tekkis võimalus end üksi tõestada. Samas teades Karilaiu ja Suklese sõprust…

Hmm
Hmm

Las veavad koos edasi, mis selle vastu on. Üldse on parem, kui kõik koostööd teeksid, mitte nagu see refide hoiak, et välistavad ühe ja teisega koostöö. Lasteaed

Asunik
Asunik

See KE abilinnapeade hea töö ei kajastu miskipärast valimistukemuses?!

Uuh
Uuh

Sukles ei võtnud kogu au omale valimistulemuste eest vaid väitis, et see on saavutatud koostöös keskerakonnaga. Paistab mõistlik ellusuhtumine ja eks ta kõrgemalt oskab hästi hinnata, kes millega ja kui hästi hakkama on saanud. Kui nad oleksid oma ülesannetes põrunud oleks nad healjuhul mõnda linnaettevõtte juhatusse kõlvanud kui sedagi.

einoh
einoh

Hiidlased me kõrval on tuliselt õigesti teinud,TARGALT puha punane värv!Palju õnne!

Hmm
Hmm

Nali ve?

wpDiscuz