101

Rehkalt: EKRE tahab pääseda opositsioonist koalitsiooni

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Hardi Rehkalt. Foto Urmas Lauri

Lääne-Nigula vallas kandideerival EKRE nimekirjal ei ole oma valimisprogrammi. Juhindutakse Eesti Konservatiivsele Rahvaerakonna katusprogrammist „EKRE viis plussi”, mis annab juhtnöörid kogu Eestile.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
raivo2010
raivo2010

kuhu kadund orava poegade isa isegi ei käind valimas

Edu
Edu

Ekrele ja veelkord edu!

Pamp
Pamp

Ekre on varsti populaarsuselt oravatest möödumas. Vahemaa on üliväike.

no tõesti....
no tõesti....

Mingi tabel kas populaarne v. ebapopulaarne ei vii seda erakonda veel valisusse, sest kogu Eesti inimesed ei ole nii rumalad, et eKRE saaks ainuvõimu ja huvitav, milline erakond sooviks nendega kahe peale valitsust teha. Ratas sai oma õppetunni kätte ja vaevalt keegi oleks kannatlikum

Eestimaa
Eestimaa

sai valusa öppetunni Ratase koleda käitumise pärast:riigipööre. Ärgem unustagem.

Huvitav
Huvitav

Ah et ühed on rumalad ? Võibolla hoopis teistsuguse maailmanägemusega? Sa inimene oled omaarust siin ilmas kõige targem või?

mutike
mutike

Inimene kirjutab, et ei ole nii rumalad, katsu õigesti lugeda ja see on koht ,kus avaldatakse arvamust artikli kohta, mitte ei diagnoosita kes tark v.kes rumal. Maailmanägemusega Eestit ei juhita, meil on omad kriteeriumid mis sellel väikesel maalapil nimega Eesti kehtida saavad. Hea muidugi kui inimestel ka maaimanägemus olemas on.

Ei tea
Ei tea

ühed ei ole nii rumalad, siis järelikult teised on täitsa rumalad. Keeruta palju tahad, mõte jääb samaks ikka. Lihtsalt imestama paneb, kuskohast võtab mõni endale õiguse lahterdada rumalateks ja veel rumalamateks. Eneseimetlus on ikka nii suur vist.

Ats
Ats

Olgem realistid. Kui vaadata kasvõi eelmiste valimiste tulemusi,siis on Rehkalt täiesti potensiaalne volikogu esimehe kandidaat.

200
200

Mina usaldan Eesti 200

Juhan
Juhan

Miks?

Siis
Siis

me sind küll usaldada ei saa.

mõtlik
mõtlik

EKRE 5 : “Me tagame kodulähedaste koolide säilimise ja igale lapsele vähemalt ühe tasuta huviringi.”
Kuidas läheb selle teesiga kokku EKRE-rahvaliitlastest Nõva osavallavanema ja volikogu liikme senine tegevus?
Ja kas koalitsiooni pääsebki EKRE nii, et Rehkalt lihtsalt laigib kõiki valla FB postitusi?

ongi nii
ongi nii

Repsi avalikustamine, kuidas teistele erakondadele ainult m ä n g. kõik on, v. a. EKRE, on youtubes vaadata. Mängukannid oleme Riigikogule alati olnud, ei enamat!

vaatleja
vaatleja

Mailis on tark naine. Välisriigid ostavad ta raha eest endile sisse veel!

Milles
Milles

seisneb tema tarkus, kas valetamises ja petmises?

minu nägemus on..
minu nägemus on..

Repsile eriti kogemuse ja poliitilise vaistu vastu riigikogus i keegi eriti ei saagi. Valitsuses on tarku NAISI aga üsna mitu.

võibolla ..
võibolla ..

Erakondade valget laeva annab oodata. Neist ei piisa, omaalgatus kus on…..

ahoi
ahoi

Inflatsioonist on kuulda?
Mina usun, et LE oleks edasi kustutanud iga kommentaari,mis natukegi,, kahtlane,,, nagu kevadel alles,kui rahvas poleks pealinnas käinud meelt avaldamas, seismas ja marssimas. Kui kohalikud läänemaalased pole käinud seal, siis on teised pidanud seda nende eest tegema.

Agu
Agu

Kui see Hari, Kesk ja EKRE siin linnas suudaksid kenasti koostööd teha ja hästi hakkama saavad nagu siiamaani on võimaluste piires suudetud palju ära teha, siis ma oleksin väga rahul. Ma ei soovigi, et EKRE oleks igal pool ainuvõimul, see pole reaalne, kui siin vaadata mõne kommentaari, kuid rõõmustaks, et tegus koostöö toimiks eri gruppide vahel, vot see oleks musternäidis ka sinna toompeale, kus muud peale üksteisele kaikaid kodarasse loopimise ei tehtagi.

Läänlane
Läänlane

Jama see , et EKRE-l pole korralikke nimesid taga.Kui sellised tibid nagu I. P. kandideerivad no mis hääli sealt loota on .

wpDiscuz