24

Tülli pööranud Lääneranna volinikel jäi istung pidamata

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Lääneranna vallavolikogu 12. augusti istung. Kuvatõmmis

Lääneranna volikogu neljapäevane istung lõppes 38. minutil, kui vallavolikogu esimees Rait Maruste tõdes, et hääled läksid pooleks ja volinikud ei suutnud päevakorda kinnitada

„Patiseisu puhul jääb päevakord vastu võtmata ja volikogu istung ei toimu,” ütles Maruste istungil. „Kohtumiseni septembris.”

21 volinikust oli kohal 20, kümme koalitsiooni liiget hääletas kaheksast punktist koosneva päevakorra poolt, kümme opositsiooni liiget oli vastu. Patiseis sai tekkida, kuna, kuna üks opositsiooni liige puudus.

Volinikud ei suutnud ka pärast tulist arutelu kokku leppida, mida nad üldse neljapäevasel istungil arutama hakkavad. Lääneranna valla kodulehel oli kirjas, et päevakorras on kaheksa punkti, selline päevakord oli ka volinikele välja saadetud. Vallavolinike ette ekraanile ilmus aga päevakord, kus oli kaheksa asemel 16 punkti, sh umbusalduse avaldamine Marustele ja Lääneranna vallavan

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Tamme
Tamme

Las Pärnumaa elab oma elu. Miks peab sellest kirjutama Lääne Elu ja tegema esiuudise ? Läänemaast pole midagi kirjutada ?

...
...

Oh kui uhked te pärnakad olete. Me jäime ilma oma Läänemaa kodakondsusest, kas peaksime ka oma ajalehest ilma jääma? See, et suur tükk Läänemaast Pärnumaa külge traageldati, ei tee ju läänlastest veel pärnakaid. Me loeme oma lehte edasi ja seal on alati, mida lugeda, aitäh, et Lääne Elu meid hüljanud pole.

Tõnu
Tõnu

Vaadake Lihula peatänavat ja lugege kokku, mitu räämas ja mahajäetud hoonet saate. Mis arengut siin enam tulla saab.

lihula
lihula

Eraomand on püha ja puutumatu😢🤣😎

aksel
aksel

Aga kes selles süüdi on ,et Lihula nagu peldik on??? eks ikka kohalikud ,see ei puutu asjasse kumma maakonna all ollakse.

Olge Mureta
Olge Mureta

Tiina Lobja loob Lihulasse kohe-kohe hea avaliku ruumi ja survestab, kus vaja. https://online.le.ee/2020/02/15/rahapuudus-takistab-lihula-peatanava-ehitust/

Jaan
Jaan

Ja tulevad valimised valite samad näod jälle tagasi.Seepärast ei muutugi midagi.Kuigi jah vali keda tahes minu ja sinuelu sellest ei muutu.

Kas
Kas

neid samu valitakse on iseküsimus. Ilma valimatagi ollakse millegipärast taas valitud ..

Pii
Pii

Järjekordselt jäi lisaeelarve vastu võtmata. Miks? See päevakorrapunkt oli ju hääletusel. Kümme poolt ja kümme vastu. Kuigi see peaks ka ju opositsioonile oluline olema, kogu vallale. Miks küll opositsioonist mõned selle peale nii rõõmsalt naersid? Nutma oleks pidanud.

Ahnete puhul kehtib Karma
Ahnete puhul kehtib Karma

Läksid Pärnumaa alla,lootuses et hakkab kullavihma sadama. Karma sai kätte.

joo majoo
joo majoo

Sa ikka päris kaugel. Ei läinud vabatahtlikult Pärnumaa alla, vaid Läänemaa ei tahtnud meid…. ära lahma nii sama.

Jaan
Jaan

Läänemaa pole küll selles süüdi, et meie agarad hakkasid kohe Pärnumaa alla pugema. Aga ka neil pugejatel ei läinud hästi.

to Jaan
to Jaan

Olete ikka küll süüdi… pidi hanila ja lihula algul ühinema Martnaga, Aga siis kellegi Lõhmuse juhtimisel Lääne Nigula valla poolt tuli see pidur Martna endaga ühinema panna… Mis siis muud Hanilal ja Lihulal üle jäi kui Pärnu poole minna….. Krt kus teil ikka sealpool Kasarijõge lühike mälu.

Jaan
Jaan

Meilt küsiti ainult kas tahame Hanilaga ühineda, seda ei küsinud keegi, et peame Pärnumaaga liituma.Pärast kui küsisin ,et kuidas nii siis vallast öeldi ,et ise olid loll kui aru ei saanud.
Pettusega toimus see kõik.

Pamp
Pamp

Samasuguse pettusega ju roolijoodik ka meile sokutati kadriorgu …….

5 viimast
5 viimast

Tüüpiline eestlaste käitumine- ei mingit kompromissi, on vaid lõputu vihkamine.

Tavaline kaos
Tavaline kaos

Kui volikogu esimeheks on kommunist ja Rehvikas, ega siis midagi head siit oodata polegi.

muidumees
muidumees

Tublid . Minge parem hoopis laiali ja lõpetage see sund abielu ära,tehke parem ütluse järgi et iga roju oma koju st. kes Pärnu ja kes Läänemaa poole. Siis ehk seal ka midagi paraneb.

Piia.
Piia.

Nagu lasteaed. Kõik kaklevad kõigiga. Kõik on kõigi peale vihased ja kurjad.

muidumees
muidumees

See on piruka jagamise kunst,kes kui palju krahmata saab.Meile jääb see arusaamatuks.

Eks
Eks

ta üks vöitlus töökohtade pärast on. Kes veel kusagile ülejoosta suudab ja jöuab arvates ja lootes…

Valve Ülenaaber
Valve Ülenaaber

Ja me räägime volinikest kes hoolitsevad valla heaolu eest. Mitteühtegi nendest ei taha näha valimistel kandideerimas, kuigi vaevalt seda juhtub. Hinnang tuleb rahva poolt varsti, niikaua venitage kummi edasi

Vana
Vana

Plats puhtaks!

Pamp
Pamp

Jah , aga kuidas saaks seda teha , ah . Haapsalus ka üks troll juba veerand sajandit nö juhib linna , eks läheb jalad ees …..

wpDiscuz