Lehis vs Popescu. Foto: Bizzi / FIE

Katrina Lehis ja rumeenlanna Ana Maria Popescu pidasid poolfinaalis võrdse lahingu, ent võit numbritega 15:11 kuulus Rumeenia sportlasele.

Matš algas tasavägiselt, kuid rumeenlannal õnnestus esimese kolmandiku lõpuks 3:2 ette minna, vahendas ERR.

Lehis viigistas kohtumise teise perioodi alguses, misjärel võitsid mõlemad vehklejad punkti, viigistades matši seisul 4:4. Popescu asus seejärel 7:4 juhtima ning teine periood lõppes seisul 8:5.

Rumeenlanna tegi kaks minutit enne matši lõppu seisuks 10:6 ning hoidis Lehist stabiilselt nelja punkti kaugusel, realiseerides lõpuks 15:10 matšivõidu ja pääsu finaali.

Lehis kohtub pronksimatšis Venemaa olümpiakomitee esindaja Aizanat Murtazajevaga, matš algab Eesti aja järgi kell 13.50.