12

Autod ummistavad Haapsalus poodide parklaid

Keset platsi parkivate masinate vahel peavad manööverdama ka kaubaautod. Arvo Tarmula

Haapsalu peatänava remont ja kõrvaltänavatel parkimise keelamine on kaasa toonud parkimiskaose kaupluste parklates.

Ehkki remondi algusnädalatel oli probleeme just kõrvaltänavatel parkimisega, kus inimesed parkisid harjumuspäraselt tee äärde ja politsei tegi märgi eirajatele rekordiliselt hoiatusi, on nüüd probleemsed hoopis kaupuste parklad, kus vaba kohta leida on igal ajal keeruline.

Veel enne, kui kaubamajas toidupoodki avatakse, on üle poole kaubamaja parklast autosid täis. Päeva jooksul olukord halveneb ja vaid ühe sisse- ja väljasõiduga parkla on autodega ummistunud. Seal ei mahu ei ümber keerama ega välja sõitma. „Seal pargivad kõik, kes heaks arvavad,” ütles Haapsalu tarbijate ühist

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
uskmatu-toomas
uskmatu-toomas

Kaubamaja parklas on kogu aeg olnud üleval parkimiskella nõue aga kas keegi seda ka kontrollib ? Me võime teha seadusi igal tasandil aga kui puudub kontrollimehanism nagu enamikes meie asjades siis …? Käkki keeratakse kokku igal tasandil aga vastutajaid ei ole !

Abcmas
Abcmas

Kas taksopeatus on üleviidid kaubamaja pRklass??

Ei tea mida öelda
Ei tea mida öelda

Kohalikud kes siin linnas ja nende poodide läheduses elavad võiksid üldse jala käia! Mis mõtet on autoga sõita siin linnas ringi kui jala jõuad kõikjale kiiremini isegi ja veel ka kõikjale, ka sinna kuhu autod ei saa!

Ei midagi uut...
Ei midagi uut...

Praegu peaks kaubamaja parklas olema ajaline parkimine,selleks on ju parkimiskell. Tasuta kahest tunnist jätkub. Nii on mitmetes Tallinna kaubanduskeskustes.

Kinopolka
Kinopolka

Kaubamaja ees oli ju lubatud 3 tundi parkida mingi aeg, kus see reegel nüüd on?

Politsei võiks veidi tegeleda ka parkimisprobleemiga.

Oraa Kel
Oraa Kel

Kui see ajuvaba reklaam Konsumi ukse peal ei lõugaks,käiks isegi rohkem kaubamajas. Juba kuu aega kestab üks jube Sportlandi reklaami kisa: Ole esimene,lenda kohe peale ! Kui mõnele müüjale, siis on tegu ju varjatud sexteenuse pakkumisega …🤓 Mis aga nendesse mõnesse taksosse puutub,siis ka need peavad saada olema,kui kellelgi tervis vilets või kotid rasked…

Pämmi
Pämmi

Kaubamaja parklas on pooled autod seal töötavate inimeste omad.
Kõik tulevad hommikul tööle ja ongi enamus parklat täis.

misasja
misasja

ei ole ju, neil on oma parkla maa all kaubsi taga

No mida
No mida

Käisin Selveris, üleeile, eile ja täna ka. Polnud mingit kaost nagu kirjutatakse. Mingi ära panemise artikkel jälle!?

Abcmas
Abcmas

Näen taksojuht kaubamaja parklas töllerdamas. Võiksid raudteejaamas seista.

tohohh
tohohh

Kaubsi parkla nii väikseks jäänud, mäletasin et seal selliseid maju õmber polnud kui veel seal sai elatud paar aastat tagasi. Kiirelt linn muutub

näriline
näriline

Pole paha mõte. Mitu korda inimesed bussist tulnud, küsivad nõutult, et kust taksot saab.

wpDiscuz