13

Lääne Elu paberleht teisipäeval, 20. juulil

Lääne Elu

info@le.ee

Haapsalu jalgpallihall läheb kolmandiku jagu kallimaks

Uuemõisa kerkiva Haapsalu jalgpallihalli esialgsest 1,92 miljonist on saamas 2,5 miljonit eurot, sest hanke hind osutus arvatust kõrgemaks.

Neljapäeval algab Haapsalu vanamuusikafestival

Haapsalu vanamuusikafestivali avab Jaani kirikus Georg Friedrich Händeli oratoorium „Theodora”.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Võibolla
Võibolla

Et saaks äkki jälle mingit toetust välja nutta. Kõik õige, kui antakse, miks mitte

Maali
Maali

Remont nüüd küll põhjus pole miks Mesimokka mitte minna. Korra ikka halba teenindust ja mitte midagi ütlevat sööki oled saanud, siis enam ei lähe.
Hea söögi pärast oleks nõus kuhu iganes minema.
Taksi ronin kasvõi üle liivahunnikute ja kändude.

Ei tea
Ei tea

Kännud juuriti välja ju

Kertum
Kertum

huvitav mees.

Vanaema
Vanaema

Karja tänava remondi ajal 15 aastat tagasi oli sama hala. Kui Karja tänav poleks tollal uuendatud, poleks seal vanal asfaldi ja kitsaste kõnniteede ääres mingeid kohvikuid.

Kalle
Kalle

Mitte teeremondi pärast ei jää kliendid tulemata, vaid seepärast, et keegi ei taha neid koletuid tapatalguid meenutada… keniaalne linnajuhtimine.

Majaomanik
Majaomanik

See eest on järgmine kevad,kui tänav valmis rohkem külastajaid.

Kodanik
Kodanik

Inimesed on laisad. Ime et autodega uksest sisse ei sõideta. Paar sammu ei saa siis jalgsi liikuda.

Ei tea
Ei tea

Teie võibolla olete, ei maksa üldistada!

Just nii ongi
Just nii ongi

et 21 sajandil peab kaubanduskeskusele ja meelelahutusele hea ligipääs ja korralik parkla olema. Kui seda ei ole jätab klient /külastaja tulemata ja äri ei lähe mitte.

Eino K.
Eino K.

No se ei ole ainult 21 sajandi mudel. Igas korralikus äriõpikus on kirjas asukoha valiku tegemisel tuleb arvestada juurdepääsetavust ehk parem su ärile, kui masinaga ka ligi pääseb ja ühistranspordiga

hea kohvik tõmbab ligi
hea kohvik tõmbab ligi

Iga kohviku ukse taha ei tule iial parklat. Linn mahub peopesale ja natuke on see mõte ka, et jalutad ja jalutad, astud sisse kohvikusse, jalutad ja jalutad, astud järgmisesse kohvikusse. Väikelinna võlu seegi.

Juhhaidii
Juhhaidii

Esiteks Haapsalu tagalinnas pole mingit kaubanduskeskust ja meelelahutusüritusele saab ka jalgsi jalutada , kui tahet on.

wpDiscuz