7

Spaahotell Laine valmib täielikult jaanipäevaks

Laine spaa juurde ehitavad töömehed li i, mis hakkab vastuvõtust viima otse galeriisse. Foto: Malle-Liisa Raigla

Laine spaa juurde ehitavad töömehed lifti, mis hakkab vastuvõtust viima otse galeriisse. Foto: Malle-Liisa Raigla

Senine spaahotell Laine avab uue nime all uksed küll 1. juunil, kuid kõigi ümberkorraldustega plaanivad uued pidajad ühele poole jõuda jaanipäevaks.

Nüüd Hestia Hotel Haapsalu Spa nime kandva spaahotelli majutus- ja restoraniosa on juba värskenduskuuri saanud, spaapoole ümberehitus veel käib ja see peakski jaanipäevaks lõppema.

Spaahotelli uue juhi Lauri Teoreinu sõnul on esimesed broneeringud juba juuni alguseks. Spaa avamine on välja kuulutatud 23. juuniks. „Avamise nimel me praegu pingutame,” ütles Teorein.

Kõige suurema muudatuse ongi läbi teinud endine sauna- ja basseinikompleks, kus kõik peale basseini on maha lammutatud ja uuesti ülesehitamisel. Teoreinu sõnul tuleb vee- ja saunakeskuse osa senisest poole suurem, sest kasutusele on võetud ka endised lao- ja kontoriruumid.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Jah aga
Jah aga

Kui klientide teenindaja ei oska üldse või väga vigaselt eesti keelt,siis head nahka sellest ei tule.Keeleoskusele ja viisakale suhtlemisele selles majas rõhku ei pandud ja töötajad on ju samad.

Värviline Räimekotkas
Värviline Räimekotkas

See on tore,et neil asi edeneb- edu! Ja hea,et see aururistleja seal pidevalt akende alt läbi ei tossuta ja tuututa. Laeva koht on merel.Laev võiks Österby sadama vahet sõita,sest sinna on ka hulk raha maetud.

vanamees
vanamees

Hestia – Kreeka kodukolde jumalanna, Kronose ja Rhea tütar. Rooma Vesta

Lutikas
Lutikas

Uue juhi Lauri Teoreinu sõnul……Kui see on nüüd uus juht vana asemel, kes kogu kupatuse allamäge viis, siis on Spaa-l isegi perspektiivi. Loodetavasti vahetab välja veel mõne vana juhi poolt tööle võetud ebakompetentse töötaja, kes suurklientidega tülli kiskus, et need päevapealt konkureerivasse Spaa-sse üle läksid.

Vastus lutikale
Vastus lutikale

Oled endale ise väärilise ja täpselt õige nime pannud

Lutikas
Lutikas

Ha ha ha! Rõõm tõdeda, et keegi tundis ennast ära.

Vastus lutikale
Vastus lutikale

Kui lutikas teab täpset ja tõest infot, siis võiks ju seda teha avalikult oma nimega?

wpDiscuz