16

Spaahotell Laine saab uue nime, väljanägemise ja pidaja

Laine hotell on avatud, aga ööbijaid napib. Laine juhataja Irene Väli on lootusrikas, sest broneeringuid tuleb aina juurde. Malle-Liisa Raigla
Spaahotell Laine juht Irene Väli möödunud aastal valminud heaoluspaas. Malle-Liisa Raigla

1. aprillist alustab spaahotell Laine opereerimist Hestia Hotel Group, Laine saab uueks nimeks Hestia Hotel Haapsalu Spa.

Enne kevadist avamist läbib spaahotell uuenduskuuri, mille käigus suureneb vee- ja saunakeskuse ala pea kaks korda ning sinna on planeeritud viis erinevat sauna, bassein ning kolm erinevat veesilma.

Tubade ümberehituse käigus lisandub juurde majutuse võimalusi enam kui 10% ulatuses, samuti saab maja fassaad värskema ilme. Ümberehitust rahastab kinnistuomanik.

Uuenduskuur põhineb möödunud aastal remonditud heaoluspaa kontseptsioonil, et pakkuda klientidele kaasaegsemat ja meelelahutuslikumat spaaelamust.

Heaoluspaa eesmärgiks on lisaks vee- ja saunamõnudele ning hoolitsustele, pakkuda ka nauditavat toiduelamust ja koosolemise võimalusi peredele, sõpradele ja kolleegidele.

Haapsalu Kuurorti juhataja Irene Väli sõnul on tal hea meel, et ajalooline kuurordi traditsioon Haapsalus saab Hestia kaasamisega uue hingamise ja annab põhjust spaahotelli külastada paljudel uutel klientidel. Samuti jätkavad tööd tänased Laine töötajad.

Hestia Hotel Groupi tegevjuhi Kaisa Mailendi sõnul võlus see Haapsalu spaahotell oma suurepärase asukohaga Eesti väikelinnas, olles kolmest küljest merega piiratud Väikese viigi kaldal, vaid jalutuskäigu kaugusel maalilisest Haapsalu vanalinnast ning hotelli atraktiivne arengupotentsiaal.

„Nägime võimalust kasutada ära Hestia grupi senine kompetents ning tugevus hotellide ja samuti spaahotelli opereerimisel. Eesmärgiks on arendada Lainest kaasaegsem, rohkem heaolutundele ja meelelahutusele suunatud spaahotell nagu oli seda meie grupi esimene hotell, Hestia Hotel Laulasmaa Spa, mille edu üle oleme väga uhked,” ütles Mailend. „Suvine Haapsalu on küll koht, mis ei tohiks ühegi eestlase puhkuseplaanidest välja jääda ning nüüd saab olema enam põhjust ka muul aastaajal Haapsalu külastada.”

Hestia Hotel Group OÜ on 2014. aastal loodud eestimaine hotellikett, kuhu kuuluvad koos spaahotell Lainega seitse hotelli Eestis ja kaks Lätis, hiljuti avati Tallinna südalinnas asuv Hestia Hotel Kentmanni. Grupis töötab kokku nüüdseks üle 300 inimese.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
küsimus
küsimus

Kas kusagil siis ka saaks näha, milline uus maja välja nägema hakkab?

Töötu Kassa
Töötu Kassa

See asutus on nii külaliste kui töötajate silmis end nii põhja lasknud, et ei usu selle uuesti avamisse – maja teevad ikka töötajad, mitte omanik või juhataja. Uue kontoriga – Võib-olla

Haapsalust.
Haapsalust.

Spas on ikka liutorud, keerlevad -ringlevad veed, saunade rivid, lamamistoolid, terassid, lebolad….jne. Hinnad soodsad, arvestades Haapsalu palkasid…….Mõtlemisainet kuipalju……..

nimi
nimi

Lõpuks ometi tehakse kolemajast spa nime vääriline hoone. Praegu ei kutsu kohe üldse sinna ei saunatama ega ujuma.

Pamp
Pamp

Vähemalt sauna hinnad on tõusnud viimase 10 aastaga 3x

komissar paio
komissar paio

ah , mis sul sellest , suuri küpuure nagu nii ju pole , vii taara ära ja kui puudu tuleb , ss annan juurde vanade sõpside nimel …….tegid viisakalt koostööd vähemalt kunagi , ei tea kas ka praegu äkki ………

Pamp
Pamp

Seal ei kannata kohalike poolt enam ammu käia. Selliste hindadega ei soovitaks ka võõrastel antud nõukogude mentaliteediga asutust külastada.

Jah
Jah

JAH,see praegune Laine eksisteeris tänu orjatööle,mida töötajad pidid miinimumpalga eest tegema ja taluma juhtkonna ebavõrdset kohtlemist.

Laine , endine kokk
Laine , endine kokk

Kaja tegutses seal , ja ikka korralikult lüpsis kõiki ……..

Üllekas
Üllekas

Kahjuks jääb ettevõte linna halvimaks tööandjaks aastateks.
Seda just autokraatliku ja egoistliku juhtimisstiili tõttu.

jäpe
jäpe

Kahju,et uus nimi.Vana oli väga suupärane ja eestilik. Tobe. Ma arvan,et rahva seas jääb ta ikka vanaks heaks Laineks

kohalikele
kohalikele

Tõepoolest, küllap kõnepruuki jääb kauaks Laine.

kodanik
kodanik

Uus hingamine võiks tulla ka uue juhatajaga, isiklik arvamus lihtsalt

Laine , endine kokk
Laine , endine kokk

Just , mitte järgmise vargaplikaga …….

wpDiscuz