18

Politsei kontrollis autojuhtide kainust

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Nädalavahetusel kontrollis politsei puhumisreidi käigus 56 sõidukijuhi kainust, ühel autojuhil tuvastasime alkoholi tarvitamise tunnused.

Haapsalu politseijaoskonna korrakaitseametniku Anneli Sireli sõnul algatati läinud nädalal kolm kriminaalmenetlust. Ühel juhul oli tegemist vargusega, kui Lääne-Nigula vallas Kabeli külas oli metsas ekskavaatorilt varastatud võsalõikuri lõikepea.

Kaks kriminaalmenetlust algatati aga vägivalla tõttu. Ühel juhul lõi 54aastane mees oma toakaaslast, teisel aga 51aastane naine  naine 79aastast meest.

3. mail päeval põrkasid Posti tänaval kokku sõiduauto BMW ja jalgratas. Keegi juhtumis viga ei saanud, ent kontrolli käigus selgus, et 36-aastane jalgrattur oli tarvitanud alkoholi. Juhtunu osas alustati väärteomenetlust.

Väärteomenetlust alustati ka 33aastase mehe suhtes, kes eiras Uuemõisas politsei peatumismärguannet. Hilisema kontrolli käigus selgus, et autot juhtinud mees oli tarvitanud alkoholi.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Talumehele
Talumehele

mis see rahvus siia puutub….kas saaremaa või lihula roolimõrtsukad olid slaavlased ???

Eino
Eino

See on just see suhtumine, et me ei taha immigrante siia pättusi tegema. Siis vastab teiesugune, et pole viga meil endalgi pätte omade seas. Nagu et siis on vaja juurde neid tuua või? Ei ole ju. Selge, et oma rahva seas leidub ka kõrvalekaldeid, kuid vaadake kinnipidamisasutuste ja registreeritud kuritegude statistikat rahvuste järgi, siis näete milline suur suur vahe on.

Talumees
Talumees

Balti riikide liikluskultuur ei saagi erineda eriti Venemaa omast kuna siin riikides pool ja rohkem elanikkonnast slaavlased… 🤪 😍 😍

juhilubade
juhilubade

saamise eelduseks võiks olla eesti keele oskus kõrgtasemel ja eesti kodakondsus

miks
miks

roolijoodikud ei lähe ilma kohtuta vähemalt aastaks kinni kohe? sama hea kui linnas silmad kinni lampi püssist lasta kuskile, arvestades kui vabalt võid süütu hauda saata nii

Eino
Eino

oleneb joobest. Null promilli nõue on minuarust küll liiast. Liiklejate kultuur on lihtsalt haiglane meil. Mujal on väike nullkoma promill lubatud ja ei ütleks, et surmade arv statistiliselt meie omaga erineks.

K.s
K.s

Miks, miks, kui Euroopas on pisike joove ok, siis kui meil, siis kohe kinnimajja?? Euroopast pärit perverssusi määritakse meile siin ikka isuga pähe, aga kuhu jäävad õigused???

nii
nii

lihtsalt on. eesti liikluskultuur ei ole sellel tasemel et saaks veidi võtusena lasta rooli kedagi. ja muideks ülipisike joove on siiski meil ka lubatud. et argipäevaparmud siiski tööle saaks sõita jääkidega

K.s
K.s

eesti liikluskultuur ei ole sellel tasemel et saaks veidi võtusena lasta rooli kedagi.– Kust küll Te teate seda? Tõe kriteerium on praktika, minuteada, siin aga ainult keegi arvab…Milline see liikluskultuuri tase, kus ka Eestis võiks kerge joove lubatud olla, täpsemalt välja peaks nägema? mis suhtes meie liikluskultuur erineb nt. Itaalia omast? Kihutatakse vähem, signaalitatakse vähem, keskmist näppu koos sõimuga näidatakse vähem??? Kuulge, oleme kordades kultuursemad autojuhid kui needsamad Itaalased…

nii
nii

koli siis sinna kui soovid jommis peaga sõita. teiste maade l.o.llused eestisse ei kuulu.

K.s
K.s

Huvitav, kõik ülejäänud lollused näikse justkui kuuluvat…
P.S! Ei sõida kunagi napsusena, küll aga ajab närvi see et meid siin mingisuguseks inimrämpsuks peetakse, kel ei peagi samad õigused olema kui nn. vanas Euroopas…

nii
nii

need nn. ülejäänud lollused on inimeste omavaheline asi mis sind torkima ei peakski. joogisena rooli minek on aga lauslollus mis väärib hukkamõistu ja karmi karistust enne kui hukka saab keegi teine

Ohjah
Ohjah

oi jummel kui tark omaarust. Kohutav panitsist

Hmm
Hmm

Kui kanapea peab olema, et ühest 0,3 l õllest lõuna prae kõrvale suured laipadega liiklusõnnetused põhjustab? Te mõelge palun oma peaga kaasa ikka! Ei tasu lihtsalt paanikat üles ajada.

Eino
Eino

Peep, te vist ei ole õlut mitte kunagi maitsnud. Alkoholivaba õlu ei ole üldsegi mingi õlu. Maitse asi, aga minule ei maitse.

jah on normaalne
jah on normaalne

ei kannata oodata see paar tundi mis võtab 1 õlle välja minekuks, siis ära võta. loe uuringuid mida 1 õlle või pokaal reaktsioonikiirusega teeb.

Peep
Peep

aga palun võta alkohoolivaba külm õlu.

Eino
Eino

see, et sa lõuna kürvale ühe õlu jood või pokaali veini ei tee mingiks joogiseks huligaaniks ju. Mulle maitseb hea külm õlu lõuna vürtsika pihvi körvale võtta. Ja siis peetakse kriminaaliks. Teie arust on see normaalne? Ei ole ju!

wpDiscuz