6

Huvi vaktsineerimise vastu on tõusnud

Läänemaa haiglas saab täna vaktsiinidoosi 40 inimest. Foto: Arvo Tarmula

Läänemaa haiglas saab täna vaktsiinidoosi 40 inimest. Foto: Arvo Tarmula

Esmaspäevast avanenud võimalus kõigil üle 50aastastel ja riskirühma kuuluvatel inimestel end koroonaviiruse vastu vaktsineerida on huvi vaktsineerimise vastu tõstnud.

Läänemaa haigla neljapäevaks avatud 40 aega vaktsineerimisele on broneeritud. „Ajad täitusid ruttu,” ütles haigla õendusjuht Marju Lepmets.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Jaan
Jaan

Huvi on, kuid vaktsiini Läänemaal pole.

Valdo
Valdo

Muidugi väga vale sõnastus. Asi lihtsamast lihtsam, teisitimõtlejad lihtsalt ei pääse suvel liikuma ja vabast tahtest on asi kaugel. Olen juba varem maininud, et Covidi-i tuules lendavad prügikasti nn. vabamaailma lepingud ja võidavad need, kes armastavad range käega juhtimist.
Edu meile.

range käsi
range käsi

Mis mõttes ,,vabast tahtest asi kaugel,, on keegi sind vägisi vaktsiini saama tirinud .Kui sa näed kasvõi ühte inimest oma tutvuskonnast, kes on just põdemas v. siis põdes hiljuti ja keegi neist ütleb sulle , et tühi asi, umbes nagu kolmepäeva nohu, siis väevalt keegi neist nii arvab.Ainus võimalik abi on vaktsiin ja pisut hoiavad ka maskid.

Kato
Kato

Nime järgi vana mees aga nii rumalat juttu ajada…

Valdo
Valdo

Lugupeetud Kato – olen piisavalt vana, et mäletada ENSV aegseis sigadusi. Koolis tehti ajupesu ja kõik uskusid. Täna kus mineviku luukered tulevad välja ei igatse seda aega kuidagi tagasi.
Edu meile, t. Valdo

memm
memm

Valdokene, oled ilmselt koduseinte vahel paigal ja igavusest heietad 30-40 aasta taguseid asju. Kas su peakeses on arusaam, et koroona ,, istus kapis siiani ja nüüd kolistas oma luukere välja,,Maailm on lahti ,ka Eesti jaoks ja koos sellega ka kõik muu, mis ilmas liigub, nii, et tee oma süstsutsakas ära ja püüa mõtlemist muuta.

wpDiscuz