1

Minu Pusa meeskond istutas Piirsalu parki 1000 kuuske

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Paliveres tegutseva firma Minu Pusa töötajad võtsid pereliikmed kaasa ja käisid Piirsalus kuuski istutamas. Fot Meelis Võsu

Esmaspäeval käisid Paliveres Minu Pusa rõivaid tootva firma töötajad koos pereliikmete ja vabatahtlikega Piirsalu pargis puid istutamas. Parkmetsa koosluse taastamiseks istutati kokku 1000 kuuseistikut

„Lisaks täitis Minu Pusa meeskond oma lubaduse – iga e-poest ostetud kuusekujutisega pusa või t-särgi eest istutatakse metsa üks kuusepuu,” ütles Margus Sass Minu Pusast.

Sassi sõnul polnud kohta, kuhu kuused istutada kuigi lihtne leida, sest kuus igal pool ei kasva. Piirsalu park valiti välja tänu külavanema Lea Laia initsatiivile, kes otsis võimalusi pargi metsa kooslust taastada. „Pargis on paljud puud kahjustatud saaresurma ja teiste haiguste poolt,” ütles Lai.

Kokku aitas esmaspäeval puid istutada koos lastega 27 inimest. Nendest umbes pooled olid Minu Pusa inimesed ja nende pereliikmed. Nii suurele rahvahulgale on 1000 istiku istutamine ühe tunni töö.

Puud on kõik Minu Pusa klientide poolt ostetud ja jäävad parki ehtima pikaks ajaks. „Kindlasti plaanime ka tulevikus puid istutada,” märkisid Minu Pusa asutajad, kes olid väga rahul ürituse edukast kordaminekust.

Minu Pusa on Paliveres tegutsev bränd, mis müüb Eesti loodusest inspireeritud disain rõivaid.

Fotod Meelis Võsu

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
nojah
nojah

Nagu moodne pon öelda- pargist tehti puupõld. Samas- väga õige otsus- kuuski on ikka istutatud millegi varjamiseks või reostuse kaitseks. Ega siis tuulikud tulemata jää- kui veab, siis saab nendega nii kaua venitada, kuni kuused vaadet varjama hakkavad ja siis saavad praegused loodusesõbrad oma elu, rahuliku südamega, kuni surmani, kuusetihnikut vahtides nautida.
Pärast on juba pohh..i.

wpDiscuz