6

Läänemaa tantsupidu jääb ära

Tänavu Läänemaa tantsupidu ei toimu. Arvo Tarmula

Koroonaviiruse laialdase leviku tõttu otsustas Läänemaa tantsupeo lavastustoimkond sel aastal ära jätta 22. maiks planeeritud tantsupeo „Päevatee“.

Ära jätmist põhjendas toimkond asjaoluga, et viiruse tõttu ei ole kollektiivid saanud tavapäraseid tantsutrenne korraldada juba möödunud aasta lõpust.

„Täna on näha mitmeid ohte – paljud tantsijad võivad olla sel ajal veel haiged või isolatsioonis, valitsuse kehtestatavad piirangud ei pruugi lubada nii rahvarohkeid sündmusi korraldada ning kindlasti ei ole selleks ajaks tantsud selliselt omandatud, et seda suurel tantsuplatsil publiku ees esitada,“ põhjendas lavastustoimkond peo ära jätmist.

Samuti ei ole plaanis tantsupidu lükata augustisse või sügisesse, sest sest suur osa tantsijates on koolide kollektiivid ja nendele suveks kohustus anda ei tundunud korraldajatele mõistlik.

„Loodame väga, et järgmine aasta on meile kõigile palju parem ja saame kevadel nautida ilusat ja kauaoodatud pidu,“ teatasid korraldajad.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Covid
Covid

Positiivne uudis.Püsi kodus!

Harald
Harald

Ei ole paremaid halvemaid aegu
On ainult hetked milles elame praegu… 🤪 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍

Covid
Covid

Hetk ei kesta aasta!

Just niii
Just niii

Eelmisel aastal jäi samuti ära. Ei tule siin enam paremaid aastaid,nagu näha.Hoopis eelmise aastaga võrreldes 10x hullem

Elisa
Elisa

kurb.

Tele2
Tele2

Kurb jah!

wpDiscuz