Läänemaa tantsupidu jääb ära

Tänavu Läänemaa tantsupidu ei toimu. Arvo Tarmula

Koroonaviiruse laialdase leviku tõttu otsustas Läänemaa tantsupeo lavastustoimkond sel aastal ära jätta 22. maiks planeeritud tantsupeo „Päevatee“.

Ära jätmist põhjendas toimkond asjaoluga, et viiruse tõttu ei ole kollektiivid saanud tavapäraseid tantsutrenne korraldada juba möödunud aasta lõpust.

„Täna on näha mitmeid ohte – paljud tantsijad võivad olla sel ajal veel haiged või isolatsioonis, valitsuse kehtestatavad piirangud ei pruugi lubada nii rahvarohkeid sündmusi korraldada ning kindlasti ei ole selleks ajaks tantsud selliselt omandatud, et seda suurel tantsuplatsil publiku ees esitada,“ põhjendas lavastustoimkond peo ära jätmist.

Samuti ei ole plaanis tantsupidu lükata augustisse või sügisesse, sest sest suur osa tantsijates on koolide kollektiivid ja nendele suveks kohustus anda ei tundunud korraldajatele mõistlik.

„Loodame väga, et järgmine aasta on meile kõigile palju parem ja saame kevadel nautida ilusat ja kauaoodatud pidu,“ teatasid korraldajad.

6 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
1 aasta tagasi

Positiivne uudis.Püsi kodus!

Harald
1 aasta tagasi

Ei ole paremaid halvemaid aegu
On ainult hetked milles elame praegu… 🤪 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍

Covid
1 aasta tagasi
Reply to  Harald

Hetk ei kesta aasta!

Just niii
1 aasta tagasi

Eelmisel aastal jäi samuti ära. Ei tule siin enam paremaid aastaid,nagu näha.Hoopis eelmise aastaga võrreldes 10x hullem

Elisa
1 aasta tagasi

kurb.

Tele2
1 aasta tagasi
Reply to  Elisa

Kurb jah!