11

Läänemaal on üks koroonaviiruse kolle

Terviseameti sõnul on Läänemaal üks koroonaviiruse kolle – Läänemaa jalgpalliklubi esindusmeeskond.

Terviseameti Lääne regiooni juhi Kadri Juhkami sõnul on koldega seotud kuus inimest. Kuidas viirus jalgpalliklubini jõudis, Juhkami sõnul teada ei ole – see võis toimuda ühel võistlusel või treeningul.

Läänemaa jalgpalliklubi juht Triin Vellemäe ütles, et kogu esindusmeeskond on määratud eneseisolatsiooni 3. märtsini.

Vellemäe lisas, et esimene haigestunu selgus pärast ühte Tallinna sisehallis toimunud mängu, mis järel kõik mängus osalenud suunati isolatsiooni.

Kuna ka treenerid pidid jääma isolatsiooni, jäid ära ka U19 ja U17 trennid. Väiksemate trennid toimusid, sest nemad ega nende treenerid ei olnud kokkupuutunud esindusmeeskonnaga.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kohalik
Kohalik

Loen uudist siit ja sealt otsast aga ei saa aru, mis see Palivere siia puutub. Ei usu, et keegi meelega seda levitab ja haigused käivad ju ikka mööda inimesi. Poistele aga kiiret paranemist ja küll ükskord me võidame nii kui nii selle viiruse.

Ahsoo
Ahsoo

Gripi võitsite juba või? Millal?

Märt
Märt

Me täname tähelepanu eest, aga seal majas hetkeseisuga kõik ok ,aktiivsed liikmed negatiivsed( enamus testitud) ja kuna olukord on selline keeruline ja osadel on olnud kokkupuuteid siis nemad ka hetkel enese isolatsoonis eks lähipäevade näha ole kuidas olukord edasi läheb, ennekõike oleme ka ikkagi täiesti tavalised inimesed ja nii lihtne ongi.

To Rix
To Rix

Kuule sina Rix, kui ei tea siis ära pruugi oma näppe, võivad teised tead sahtli vahele jääda.

Ahsoo
Ahsoo

ähvardus füüsilise vägivallaga? IP on ikka korralikult peidetud teil?

KodanikH
KodanikH

See et Paliveres kolle on tõsi, aga kui suur pole aimugi.

Rix
Rix

Üks pritsumees😀

Kurb
Kurb

Teadlased ja arstid on ära tümitatud, politsei on ka oma koosa saanud nüüd siis järg päästjateni jõudnud ..

Aino
Aino

Kes on tümitanud arste ,teadlasi või politseid?
Ainult valitsus saab.
Ja seda on ammu räägitud et tarbetud kogunemised/kontaktid tuleb lõpetada.

Rix
Rix

Paliveres on suur kolle ! Jutt on ikka suurematest numbritest. Mille vedajad on Läänemaa vedurid 2020 ehk palivere vabatahtlikud oma koos viibimistega oma kuuris.Kogu palivere hetkel hirmul.

Hellat
Hellat

Ära
siis hirmuta.

wpDiscuz