8

Lääne Elu paberleht laupäeval, 31. oktoobril

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Politsei lahkus Bürgermeistri holmi kordonist

Oktoobri lõpuks peab Haapsalu politseijaoskond endised piirivalvekordoni ruumid Haapsalus Bürgermeistri holmil vabastama ja Riigi Kinnisvara ASile (RKAS) üle andma. Mis magusal kohal asuvast Kaluri 37 kinnistust edasi saab, on veel lahtine.

Hingedepäeval löövad kalmistud särama

Läheneb hingedepäev – aeg, mil mõeldakse neile, kes on meie hulgast lahkunud, käiakse lähedaste kalmudel ja süüdatakse seal küünlad, nagu see on olnud tavaks ka jõulude ajal.

Tükike paradiisi mereäärses tänavas, Paapua Uus-Guinea peale selle

Micha ja Maria Straussi kodu Haapsalus Väike-Liiva tänavas meenutab Astrid Lindgreni lasteraamatute võlumaailma

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Vallavanem kardab kommentaare
Vallavanem kardab kommentaare

et seda pealugu ei ole nii üles pandud, et inimesed kommenteerida saaksid? Selge ju, mis sealt tuleb, seega vaja kraan kinni hoida.

see
see

nn. leht toodabki ainult pealkirju ja needki bns-st maha kopitud, sisuliselt ühe partei propaganda flaier

Mati
Mati

Kas ainult kolmele õpetajale maksti valuraha? Aga teistele lahtilastuile?

Matile täpsemalt
Matile täpsemalt

Viis andsid asja töövaidluskomisjoni. Neljal on lõpetatud kompromissiga ja maksti valuraha. Ühel, kes ei läinud kompromissile, on protsess veel pooleli. Kolme kuu rahad olid lisaks juba vallandamisel makstud ühe kuu palgale. Ühele inimesele maksti veel lisaks ka pool advokaadikuludest ja kogu eelmise aasta maksmata jäetud ringijuhendamiskulud.

Kodurahu my ass
Kodurahu my ass

Kõigepealt sõimad eluaegse kogemusega väärikas eas õpetajad joodikuteks ja varasteks, siis hakkad “kodurahust” jaurama. Käsuliin tuli Taeblast, seda on Kallas Nõval igale vastutulijale selgitanud.

Raha tuleb seinast
Raha tuleb seinast

Kuradi kallis vallavanem seal vallas, 10000 kulu ja tüüp ütleb, et pole kodurahu pärast mõtet vaielda. Esmalt keerab käki kokku ja siis kodurahu? Tuleb see tema palgast?

Mnjah
Mnjah

Eks musternäide sellest, kui keegi kontrollib sinu enda raha. Pole imet, et miite keegi ei räägi maksude aandamisest – küll karjutakse teaduse- ja meditsiinirahastuse suurendamisest, aga kulude otstarbekuse suurendamine on paha patt, mida ei tohi era- ega ka avalikus meedias isegi mainida. Kui maksud üheks aastaks ära jätta loksuks eesti riigis paljud asjad õigesse paika.

Jajah
Jajah

Mis erakond?

wpDiscuz