3

Medell jagab kalandusnõu nüüd üle Eesti

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Margus Medell oli esimene ja seni ainus Läänemaa rannakalanduse seltsi tegevjuht. Urmas Lauri

Margus Medell oli esimene ja seni ainus Läänemaa rannakalanduse seltsi tegevjuht. Urmas Lauri

Kuu aega tagasi otsustas tosin aastat Läänemaa rannakalanduse seltsi juhtinud Margus Medell ameti maha panna ning on nüüdsest maaeluministeeriumis kalanduse arengu büroo nõunik.

Läänemaa rannakalanduse seltsile on juba uus juht leitud. „Jah-sõna on olemas, uus juht peaks alustama detsembris,” ütles Läänemaa rannakalanduse seltsi juhatuse esimees Taavi Suitsberg. „Novembris oleme juhitamatud, detsembrist on juht olemas, kui midagi ootamatut vahele ei tule.”

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
lüpsja /karjatalitaja
lüpsja /karjatalitaja

tulemus on , et kõik letid on norra keemiakala täis

täitsa uskumatu lugu ikka
täitsa uskumatu lugu ikka

See vend on ju hunnik õnnetust. Selle 12 aasta niinimetatud juhtimistegevuse tulemus on see et Läänemaad varustavad kalaga Pärnu ja Saaremaa kalurid. Huvitav mis nõu ta seal andma hakkab :))))) ega peale ämbri vist midagi anda küll ei ole :)))

Kalle
Kalle

Vaata, ega selle seltsingu eesmärk olegi Läänemaa kalaga varustamine, vaid raha väljalüps Euroopast…See,kas kala on või ei ole, pole süsteemis tegelikult tähtis…
Ja sellega on Hr. Margus ju suurepäraselt hakkama saanud,vaadates summasid mis ta Läänemaa “kalurite” põhjatutesse kaugastesse kokku on ajanud…Omamoodi “Rail Baltic”, ütleks…
TUBLI Mees, Jõudu!!!

wpDiscuz