Läänemaa autosportlased tõid Laitsest medaleid

2WD-V klassis sai juba kahe sõidu järel esikoha Keven Serbin. Foto: Raidi Friedemann

Laitses pühapäeval toimunud rahvasprindi etapilt tõid Läänemaa autosportlased kaks esikohta ning ühe teise koha.

“2300 meetri pikkune Laitse paarisrada on ju sellisteks võistlusteks ehitatud ja on väga põnev oli seal võistelda,” õtles rallientusoiast Kalle Kruusma. “Läänlastel läks küllaltki hästi sest koju toodi kaks esimest kohta ja üks teine koht.”

Seekord oli J-18 klassis läänlastest rajal Cärolyn Soidla. Tema sõit läks tõusvas tempos ning lõpuks sai ta oma vanuseklassis üheksanda koha.

SU klassis oli rajal Egert Jakobi, kelle sõit seekord kuidagi ei sujunud ja tulemuseks viies koht.

2WD-V klassis olid stardis Keven Serbin, kes pani oma paremuse maksma kohe esimeses kahes voorus ja sellega kindlustas esimese koha. Kolmandas voorus Serbin ei startinud.

Teine 2WD-V klassi sõitja oli Martin Tamm, kes jagas Serbiniga autot. Tema tulemus oli kuues koht.

2WD-S klassis oli stardijoonel Valmar Gilden, kes sai tugevas konkurentsis 11. koha.

Veteranide klassis olid rajal rivaalid Toomas Lemberg ja Hillar Kruusma. Kruusma tehnilise probleemi tõttu tuli Laitse sprindi võitjaks Toomas Lemberg.

Rahvasprindi järgmine etapp sõidetakse 29. Raplamaal Kohilas.