2

Keskkonnainspektorid patrullivad koos politseiga

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Jaanus Müür. Foto: Arvo Tarmula
Jaanus Müür. Foto: Arvo Tarmula

Läänemaa keskkonnainspektorid hoiavad patrullides silma peal ka sellel, et inimesed liiguksid looduses kahe- või ühekaupa.

„Oma ülesandeid täites jälgime ka võimalikke rahvakogunemisi, teeme märkuse, ja kui vaja, siis teavitame politseid,“ ütles keskkonnainspektsiooni Läänemaa büroo juht Jaanus Müür.

Müüri sõnul on inimesed kogunemiskeelust aru saanud. „Esimestel päevadel ehk mitte niivõrd, aga nüüd saavad kõik aru, et nalja pole,“ ütles Müür. Läinud laupäeval Perakülas oli autosid palju, aga inimesed hoidsid eraldi.

Väljas on kolm patrulli, kes liiiguvad kahekaupa. „Kalakaitse, et rööpüüki ei oleks, inspektorid, kes hoiavad silma peal põllumeestel, looduskaitse,“ loetles Müür. Hoogu võtab särjepüük ja kalamehedki peavad hoidma pikivahet nagu kõik teised. „Eks me jälgime, aga ega kalamehed üksteisele väga lähedale tahagi minna,“ ütles Müür.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
mare
mare

“Väljas on kolm patrulli, kes liiiguvad kahekaupa. „Kalakaitse, et rööpüüki ei oleks, inspektorid, kes hoiavad silma peal põllumeestel, looduskaitse,“ loetles Müür.”
Arusaamatuks jääb, et põllumeestel hoitakse silma peal. Mis mõttes?

Loivaja
Loivaja

Inspektorid tehku ka kaladele selgeks, et üle 2 ei või koos olla! Trahvimine aitaks ka kalade hulgas korda luua.

wpDiscuz