2

Krista Kumberg: trükivärv lõhnab peaaegu sama hästi kui kaneelisai

Tarmo Õuemaa

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Haapsalu lasteraamatukogu bibliograafil ja raamatulugemise väsimatul propageerijal Krista Kumbergil on seljataga haruldane veebruar. Esmalt andis president talle Valgetähe V klassi teenetemärgi ja sel nädalal pälvis ta Andres Ammase fondi stipendiumi. Andrese auhinda saada on teine tunne, kui presidendi auraha puhul, sest see on nagu oma pere kiitus, leiab Kumberg.

President alustas oma Eesti vabariigi aastapäeva kõnet Valdur Mikita luuletusega „Loomad”. Huvitav, mida ta sellega mõelda võis?

Kuulasin presidendi kõnet küll, aga päris algust mitte, muidu ütleks midagi tarka. Aga mulle meeldis, et tema kõnes tuli kirjandust mitmel korral ette. Tulid ka Andres ja Pearu, mis nüüd on palju vastukaja tekitanud, kas nii või naa. Vahet pole, aga selge on, et meie president loeb raamatuid.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
naine 50
naine 50

lapsepõlves käisin tihti raamatukogus. See ole selline eriline maailm,kus ootas alati midagi head ja põnevat.Pärast käisid seal minu lapsed.Sõbralikud raamatukogu töötajad leidsid alati mõne huvitava raamatu,mida lapsed huviga kodus lugesid.Väga loodan, et saan seda imelist kohta kunagi ka lastelastele tutvustada. Suured tänud kõigile,kes selles armasas raamatukogus töötavad või kunagi töötasid.Te olete imelised !

Tiina
Tiina

Palju õnne Kristale äramärkimiste puhul! Kui olin väike, käisin tihti lasteraamatukogus ja mõtlesin: kui suureks saan, hakkan Krista Kumbergiks!

wpDiscuz