20

Haapsalu kaubamaja juurest kadus Swedbanki automaat

Swedbanki sularahaautomaati meenutab veel vaid auk seinas. Malle-Liisa Raigla
Swedbanki sularahaautomaati meenutab veel vaid auk seinas. Malle-Liisa Raigla

Haapsalu kaubamaja Konsumi ukse juurest on eemaldatud Swedbanki sularahaautomaat. Selle asemel on seina sees auk.

Swedbanki kliendikogemuse juhtimise osakonna projektijuht Jüri Jevdokimov ütles, et eemaldasid sularahaautomaadi, sest seal ei tehtud piisavalt tehinguid.

Silt endise automaadi juures ütleb, et lähim automaat asub Swedbanki kontoris, umbes 50 meetrit kaugemal, maja teises otsas. „Seal asuvad kaks ööpäevaringse ligipääsuga uue põlvkonna sularaha sisse- ja väljamaksevõimalusega automaati,” ütles Jevdokimov.

Swedbankil on Haapsalus lisaks kontoris asuvatele kahele sularaha automaadile, automaadid Karja tänaval Pitsikeskuse juures, tankla Cirkle K juures ja Uuemõisa Konsumis. Samuti on automaadid Taeblas, Ristil, Lihulas ja Virtsus.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kas
Kas

Miilitsasse teatati

Lahku
Lahku

pätipande Eestist, lahku.

Uimane ahv
Uimane ahv

Sinna tuleb kitse panemise punkt. Saab anda ja vüetakse vastu avaldusi ja taotlusi. Lisaks saab rääkida külajuttu ja oma mehi taga kiruda. Vanad mädad saavad ka hamba peale võtta😃

Nimetu
Nimetu

Kodus madratsi all on automaat ja sularaha. Milleks neid rootsi rotte toita? Sularas on õigus ka palka saada.

Agu
Agu

sularaha läheb madratsi all seistes pidevalt odavamaks ju, milleks seda lubada!?

Nimetu
Nimetu

Pangas ei lähe? Sinisilmne.

Agu
Agu

millises lauses ma panka mainisin huvitav!? pimesilmne

Nii
Nii

Vale, alati oli seal järjekord.

Postimees
Postimees

Swedpank korjab lihtsalt igasugu urgastest lahtisi otsi kokku kuna suured rahapesu keissid ja kardetakse Aivar Rehe saatust…

hmm
hmm

ohoh, kustkohast sellist siseinfot kätte saab!?Te ikka saite aru, et sularaha aparaadid on alles, ainult kaubamaja juurest võeti ära!?

halenaljakas
halenaljakas

Milliseid takistusi teeb pank, et inimesed saaks oma raha nende käest kätte. Kui kontor on sularahavaba – mingi kõlakas oli – siis peaks ju automaate seda rohkem olema.

kodanik
kodanik

No täitsa absurdne põhjendus automaadi maha võtmiseks. Olen seal tihti järjekorras seisnud ja mõelnud – pank võinuks panga ruumidest ühe automaadi maha võtta ja võinuks paigaldada see hoopiski COOP-i siseruumidesse.

Piinatud Pangaklient
Piinatud Pangaklient

Aeg oleks pankadele ettekirjutus teha, et kui inimene tahab oma isiklikku raha välja võtta ja 100 meetri raadiuses ei ole selleks pangaautomaati, siis klient helistab panka ja MAX 10 minuti jooksul sõidab antud aadressil panga onu/tädi ning maksab kliendile kohe nõutud summa peo peale ning lisaks oma raha laenamise eest pangale kasutaiseks viivissumma, kuid mitte vähem, kui 15 EUR !

Nimi
Nimi

Minuarust selle automaadi taga oli koguaeg järjekord ja tihtilugu oli see ka rahast tühi niiet ilmselt põhjus siiski millegis muus.

Veebe
Veebe

Raha saigi aparaadist otsa ja sellepärat viidigi minema ju omg! Täitmisele

Keijo
Keijo

See automaat oli tihti rikkis mina soovisin sealt 5eurost välja võtta aga ei saanud kuna väitis et mul pole arvel piisavalt raha. Selle likvideerimine on täiesti õige.

Pook
Pook

Ikka eriline rott, et viiekatki pole arvel ja tahad ise viiekat automaadist saada.

Pankur
Pankur

See oli kesklinnas ainuke masin, mis veel 5€ väljastas – pangakontori masinad kõik 10€ alates. Peab vist Coopi peale mõtlema hakkama.

Nimi
Nimi

Vaadates pakettide hindasid on Lhv odavaim. Maksad ainult euro iga kuu.

Pook
Pook

Ka eriline vaene rott selline.

wpDiscuz