Lääne-Nigula tahab Risti rahvamaja maha müüa

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Mikk Lõhmus. Foto: Eduard Laur

Mikk Lõhmus. Foto: Eduard Laur

Lääne-Nigula vallavalitsus tahab enampakkumisel maha müüa Risti keskuses asuva vana, kasutuseta rahvamaja.

Lääne-Nigula vallavanema Mikk Lõhmuse sõnul tegi ettepaneku vana rahvamaja maha müüa Risti kogukonnakogu. „Rahvamaja pole aastaid enam kasutatud ja see on halvas korras,” ütles Lõhmus.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
no jah
no jah

mis arendamine…..kohalikud ei luba ju midagi arendada.Ükskõik mis tehakse,alati on kisa lahti.

nonii
nonii

A kusse ristirahvas omi pidosid siis pidasi ja nüid siss pidama nakass?

Jaan
Jaan

Aastaid juba uus saal koolimajas. Pikalt-pikalt tühi maja see vana kultuurimaja

nonii
nonii

no siss lasku aga käia tolle müüguga kui kuulimajan saal oleman on

eks ta ole
eks ta ole

hmm, see on huvitav 🙂 ilmselt vallal raha nii otsas Taebla “arendamisel”, et ääremaadelt kõik vähegi kabedam maha müüakse. 2020 eelarve on juba miinuses, kuuldavasti 2021 muutub lausa mittelikviidseks, nii et laenegi enam ei anta …

Jaan
Jaan

Mis otsast see rahvamaja kabe on? Kommenteerija kas pole seda maja kunagi näinudki. Aastaid juba uus saal koolimajas, ammu tulnuks see maha müüa või lammutada, lõpuks ometi midagi toimub.

2. kodanik
2. kodanik

Kustotsast see rahvamaja kabe on? 🙂 Millal Sa seal rahvamajas viimati pidus käisid? 🙂 Artiklis ju kirjas, et kasutuseta hoone. Ehk tuleb uus omanik ja teeb miskit tarka seal krundil.

eks ta ole
eks ta ole

seda ma räägingi, et vald teeb midagi vaid Taeblas ja äärmisel juhul Linnamäel. eelarvet vaadates ei ole kaugemal mingit elu – ei investeeringuid, ei arendamist… kõik, mis vähegi kannatab, müüakse maha, et kiiret tulu teenida ja mõtlematusest tekitatud auke lappida

Sirli
Sirli

Tundub et sa ei oska eelarvest vaadata või tahad lihtsalt halvustada. Noarootsi inimesega olen küll valla tegevusega meil väga rahul.

wpDiscuz