3

Juhtkiri: Viigi kool väärib erandit

Lääne Elu

info@le.ee

Joonistanud Ott Vallik.

Kuigi näiliselt on läbirääkimised lõppenud, pole haridusministeerium loobunud plaanist anda Viigi kool kohalikule omavalitsusele. Nii nagu on riik otsustanud keskhariduse andmise enda kätte koondada ja täiskasvanute gümnaasiumid ametikoolidega liita, on ta otsustanud erivajadustega laste koolid ära anda. Töö selle nimel käib väikeste sammude kaupa, aga visalt.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Rein R.
Rein R.

Puudega lapsi kotitakse. Raha põle. Ja siis kesikud eesotsas sm Karilaiuga hakkavad jalgpallihalli rajama.

Arvamus
Arvamus

Milleks peab alati toimiva ja traditsioonilise lõhkuma? Mõne aasta möödudes hakatakse jälle endist taastama. Lõhuti ju polikliinikud ja loodi perearstide süsteem, nüüd püütakse perearstidele keskust (nagu enne oli polikliinik) jälle taastada. Kummaline riik meil!

Ja KOV
Ja KOV

leiab ühe või teise või kolmanda põhjuse tülikas ja kulukas kool peatselt kinni panna. Seega lapsevanemad: olge valmis raha koguma, et (tasemel) advokaate palgata!

wpDiscuz