4

Viigi kool kahaneb maakonnakooliks

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Kui seni on Haapsalu Viigi koolis käinud lapsi üle terve Eesti, siis edaspidi see nii enam ei ole – jäävad vaid kohalikud.

Kuigi kooli põhimääruses on Viigi kooli teeninduspiirkonnana märgitud veel terve Eesti, ei ole kaugemalt pärit lastel võimalik koolis käia, sest sellest sügisest on õpilaskodu nädalavahetustel suletud.

Sel põhjusel lahkus koolist sügisel kolm Narva last

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
juss
juss

Lihtlabane ärimeeste lobi!

hääl kõrbes...
hääl kõrbes...

Milleks, milleks tahaks kisendada? Muidugi on lihtsam hallata väiksemat inimkooslust, aga iga inimene pidi ju meie väikeses Eestis oluline olema! Kuidas sealt pilvepiirilt küll paistab, kui kõige nõrgemaid ja “kotitakse”.

Ain
Ain

Riiki ehk keskvõimu huvitab edulugu. Mahajääjad on kohalik probleem. Muudmoodi ei oska küll tõlgendada olukorda, kus gümnaasiumid in riigi omad ja neid poputatakse ja esitletakse, sest gümnaasiumidest tulevad ju Eesti elu edasiviijad. Puuded jm hädad on kui kivi jala küljes, mis tuleb maha raputada. Amoraalne keskerakondlik hariduspoliitika.

Andres
Andres

Raha maksab rohkem ,kui inimene.Elagu EKRE KESK.

wpDiscuz