7

Haapsalu tänavate hooldushanke võitis Lääne Teed

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Kuuse tänava kergliiklusteed ehitanud Lääne Teed jätkab Haapsalu tänavate hooldamist järgmisel kolmel aastal. Urmas Lauri

Kuuse tänava kergliiklusteed ehitanud Lääne Teed jätkab Haapsalu tänavate hooldamist järgmisel kolmel aastal. Urmas Lauri

Järgmiseks kolmeks aastaks Haapsalu linnatänavate hooldaja leidmiseks korraldatud hankel osales kolm pakkujat, kellest Läänemaal ja Lihula kandis riigiteid hooldav OÜ WarrenSafety ei kvalifitseerunud ja kõrvaldati hankelt.

Haapsalu tänavate hooldamiseks tegid pakkumuse Lääne Teed OÜ, OÜWarrenSafety ja Tänavapuhastuse AS. Kolmapäeval otsustas Haapsalu linnavalitsus jätta WarrenSafety pakkumuse kvalifitseerimata, kuna see ei vastanud nõuetele.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Sass S
Sass S

Ei Leonhard seda niisama jäta !

juhuslik
juhuslik

Mina küsin, miks Niine peatusesse pole pandud ootepaviljoni? Lubati septembriks, aga juba on oktoober ja bussiootekoda pole!

Nimi kohustuslik
Nimi kohustuslik

Aga helista ja küsi otse,mis sa siin oma lollusega hiilgad

Kodanik
Kodanik

Mida sa omaarust targutad? Kas siis kõik asjast huvitatud peaksid hakkama linnavalitsusse nüüd kellama? Kui Linnamajandus löödi kahte lehte, siis linnapea jutust võis aru saada, et linna teede-tänavate korrashoid on suur kulu maksumaksjale ja et vabaneda riigihanke korraldusest ning hooldust paremini korraldada, selleks siis loodigi Linnahooldus. Milles siis nüüd probleem?

Petja
Petja

Kas nüüd pannakse linnahooldus kinni? Kas lõps jääb tööta? Kas uus auto mis osteti kriminaalselt jääb seisma? Kas tänavad saavad talvel nüüd lõpuks lumest puhtaks? Kas on veel lootust? Niipalju küsimusi.

Koma
Koma

a miks peaks üldse keegi Petjale vastama ja veel enam kuskil kommentaariumis?

juss
juss

Aga helista ja küsi otse,mis sa siin oma lollusega hiilgad:)

wpDiscuz