7

Läänemaale lisandub neli puhkeala

RMK puhkeala Nõval. Foto: Arhiiv

RMK puhkeala Nõval. Foto: Arhiiv

Mittetulundusühing Terra Maritima plaanib nelja Läänemaa kohta rajada varjualusega puhkealad.

Puhkekohad on planeeritud Rõude tee äärde ja Martna keskusesse ning Kullamaa järve ja Kasari jõe äärde. „Et tekitada jalgrattaturistile või lihtsalt külastajale puhkekoha võimalusi, sest neid on vähe,” põhjendas Terra Maritima juht Nele Sõber.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
urmas
urmas

Üks puhkeala tuleks teha Valgevälja liivakarjääri äärde.

linnakodanik
linnakodanik

Idee pole uus, sel teemal on juba aastaid mõtteid arendatud, aga kuna karjäärile on antud kaevandamisluba kuni aastani 2021 kaevandamisluba, siis kõik on ka sinna jäänud. Töid seal täna ei tehta, aga avalikku kasutusse pole ka tagasi antud. Nokk kinni, saba lahti.

Margus
Margus

Apteek oleks etem.

mõmmi
mõmmi

ma soovitaks ühe puhkeala teha kasari looduskaite alale

Ert
Ert

RMK ala tähendab seda et see koht on lasnamäe joomarite jaoks kaardile pandud ja lasnamäe joomarite jaoks avastatud koht. puhata seal siis küll enam ei saa.

täpsustus
täpsustus

mida vähem neid pühkelasid on seda parem. ennem li lepaaugu ka väga tore ja eraldatud koht. peale RMK ala loomist on see õudus unenägu. üks tümakas käib löö läbi. Puhata seal küll ei saa enam. seal saab kuulata vaid joodikute lällamist. veskijärve sama sugune. kasari oli hea rahulik seni maani. nüüd tahetakse sinna ka veel karnvelai peale

kodanik
kodanik

sinusugustele vingujatele on muud kinnised ja eraldatud alad/kohad puhkamiseks.

wpDiscuz