Argo Jõesoo sai Rapla suurjooksul teise koha

25. Palivere miilijooksu võitis meestest Argo Jõesoo, mnaite üldvõitja Kaia Lepik lõpetas üldarvestuses neljandana. Foto: Urmas Lauri
Argo Jõesoo jooksis end Raplas teisele kohale. Foto: Urmas Lauri

20.mail toimus VII Rapla Selveri suurjooks, kus kavas oli 3 distantsi – poolmaraton (21,1 km), 10 ja 5 km. See jooks kuulub ühe etapina linnajooksude sarja. Võistlustingimused olid jooksuks igati soodsad, polnud liialt palav.

Argo Jõesoo võistles 10 km, kus saavutas 2. koha ajaga 32.04, esimest korda kaotas ta Mukungale alla minuti ehk täpsemalt 52 sekundit. Paremuselt teine läänlane Lauri Luik oli 13. ajaga 33.06. Paremuselt kolmas läänlane oli õrnema soo esindaja Grete Lehemaa hea ajaga 42.42, mis andis 118. koha, 246 naise hulgas oli tema kohaks 16.

Poolmaratoni Läänemaa parimad oli Valeri ja Viivi Kääpad aegadega vastavalt 1:42.01 ja 1:52.32.