3

Vanemad võitlevad lastehoiu säilimise eest

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Suve lõpus suletava Lahe tänava Lepatriinu lastehoiu vanemad pole rahul Haapsalu linnavalitsuse selgitustega ja paluvad volikogul sulgemisotsus veel kord üle vaadata.

Haapsalu Lahe tänava Lepatriinu lastehoiu vanemad koguvad allkirju pöördumisele, milles nad süüdistavad linnavalitsuse haridusametnikke valetamises ja linnavalitsust toimiva lastehoiu lõhkumises. „Tahame, et Lahe Lepatriinu jääks, linn maksaks edasi laste hoidmise eest ja üheksa inimest säilitaks töö,” ütles lapsevanem Terje Parra, kes tahab kirja enne järgmisel nädalal toimuvat Haapsalu linnavolikogu volinikele üle anda.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Arvan
Arvan

Eralasteaeda tuleb toetada seni kuni linnale kuuluvates kohti ei jätku. Vastasel juhul peaks eralõbu ikka igaüks ise kinni maksma!

Kodanik
Kodanik

Teema ei ole ju tegelikult üldse volikokku jõudnud.

Ei saa aru!
Ei saa aru!

Mida seal ikka niikangesti võidelda. Haapsalu lasteaedades ju kohti on. Lausa 4 lasteaeda ju olemas. Pole probleemi. Kõik on kena.

wpDiscuz