3

Lääne Elu paberleht laupäeval, 27. aprillil

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Valimistest väsinud: poliitikud on nagu lapsed liivakastis

Lääne Elu käis väikesel ringsõidul Linnamäel, Paliveres, Suure-Lähtrus ja Kullamaal, et uurida, kas rahvas on valimistulemustega rahul.

Tamba tuulikud jäävad püsti

Kuigi Lääneranna vallas asuvad Tamba elektrituulikud on lubatust kõrgemad ja vähendavad läheduses asuva õhuseireradari töövõimet, ei ole nende vastu võimalik midagi ette võtta.

Eha Komissarov: kaasaegne kunst on aus, sest tegeleb probleemidega

Eesti kunstimuuseumi teadur Eha Komissarov pani kokku näituse, mis rändab kunstimuuseumi juubeli puhul Eesti kolme paika. Loe intervjuud.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
To Karilaid
To Karilaid

Eelnevalt oleks võinud tausta rohkem sűviti vaadata või olete samast “parteist”.

kodanik
kodanik

Karilaid järgib järjekindlalt sarja “Suur sõnameister”- palju sõnu, vähe tegusi. Kunagi kelkis, et temas voolab ministri veri sees ja heietas, kuidas ta selles ametis suuri tegusi tegema hakkab, aga paraku – isegi Ratta Jürka on aru saanud – tühi koht. Et veidigi pildil olla, näitab seda vangerdustega Haapsalu mudalinnas.

nii on ju
nii on ju

Mudalinnas ei motiveeri teda mitte miski midagi tegema. Võõras. Midagi ei seo meest Haapsaluga, Partei saadik ja jutt ongi see, mida siia palgati tegema.

wpDiscuz