9

Nurme vabriku pood sulgeb uksed

Veel viimast päeva saab Nurme vabriku poest soodsa hinnaga rõivaid osta. Foto: Arvo Tarmula

Veel viimast päeva saab Nurme vabriku poest soodsa hinnaga rõivaid osta. Foto: Arvo Tarmula

Viimased kolm kuud on Nurme vabriku kaupluses olnud suured allahindlused, täna paneb pood uksed kinni.

„Kuna peale ei tule uut hooaega, siis sellest saab igaüks aru, et ei ole mõtet kauplust pidada,” ütles Nurme vabriku poe juhataja Õie Liivlaid.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
VallaWanem
VallaWanem

Kaltsupoodidega ei jõua ju konkureerida..

K.S.
K.S.

Pakun, et järgmine, mis suletakse on Nurme Vabrik…

Arusaamatu
Arusaamatu

See oleks paljude jaoks suur jama. Aga see ,et pood kinni läheb on imelik,kus siis veel oma toodangut reklaamida?

Arusaamatu
Arusaamatu

Miks nii?

oli
oli

hea pood, taskukohased hinnad, soliidsed müüjad, hea teenindus,korralikud ruumid. Kahju. Tundub, et Haapsalus ja Lääne- Nigula vallas on kõik hääbuv ja kaduv. Kes teab põhjust?

Kaarel
Kaarel
See on kindlasti lai teema, kuid ilmselt algab kõik tarbijatest endist. Tarbijad peaksid nõudma tollide kehtestamist paljudele odavatele Hiina kaupadele jne. Selliselt suunataks enam raha oma turule. Kindlasti on veel palju, mida peaks tegema, kuid oma turu kaitsmine peaks olema esmane. Tarbijad peaksid tegema teadlikke valikuid kodumaise toodangu kasuks ning eelistama pigem väiksemaid ettevõtteid. Ka ettevõtjatel on kohutus teha teadlikke valikuid ning eelistada kodumaist. Niimoodi on võimalik saavutada see, et raha jääb riiki ning meil on võimalik üles ehitada oma majandus omal kapitalil. Kindlasti tuleb eksportida võimalikult palju. Las teised ostavad meie kaupa, mitte meie teiste kaupa. Muidugi kui elatustase… Loe rohkem »
tädike
tädike

oleks hea teada kuhu pannakse kaup, mis alles jäi poodi-saaks ehk veel peale pühi kuskilt neid tooteid osta. Kõik ei teagi, et pood kaob ja osad on ka ära sõitnud seoses pühadega

Kodanik
Kodanik

Ma ei teadnudki et see pood veel toimib. Mida sealt osta on? Saledatale naistele mitte kui midagi. 10 aastat tagasi oli normaalseid riideid seal.

päriselt
päriselt

Huvitav lähenemine! Seda ei tea, et pood olemas on, aga seda tead küll, et saledatele midagi ei müüda! ;;))

wpDiscuz