Tennisist Marek Turule kaks turniirivõitu

Marek Turu. Foto: Arvo Tarmula

Eesti I liiga meesüksikmängu turniiril Laagri tennisehallis võitis Marek Turu finaalis Kurmo Annuse 7/5, 6/2 ja tuli turniirivõitjaks. Eelnevalt alistas ta poolfinaalis Madis Tarumi 6/3, 6/0. Turniiril mängis ka Igor Nudelman, kes kaotas esimeses ringis hilisemale Mareki finaalivastasele Kurmo Annusele 5/7, 1/6. Selle turniirivõiduga tõusis Turu I liiga reitingus esimeseks.

Teise I liiga turniiri järjest võitis Turu Tallinnas Tallinki tennisekeskuses. Poolfinaalis oli Turu parem kolmes setis Janar Kalmusest 6/7(5), 7/5, 10/4 ja finaalis Rein Aksimist 6/4, 7/6(3). Järjekordse turniirivõiduga kindlustas Turu oma liidrikohta I liiga reitingus. Marekul on 3735 reitingupunkti, teisel kohal oleval Rein Aksimil 2463 punkti.