7

Hanilas vargil käinud kamp pääses vanglakaristusest

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Teisipäeval oli peksmise, sissemurdmise, avaliku korra rikkumise ja varastamise eest Haapsalus kohtu all neli meest.

Mehed peksid Taeblas ja käisid vargil Lääneranna vallas endise Hanila valla ühes talus. Tegutseti oma kodukohas – kaks meest elab Taeblas, kaks Lääneranna vallas. Kõik neli on kohtu all olnud ka varem.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
torki
torki

Tublid poisid,pange edasi.Hoiame pöialt

sanna
sanna

No nüüd saavad need nn.kõvad mehed ju jälle külapeal laiata oma suurte saadud rahade ja politsei kuradile saatmisega.Edu!

tiina
tiina

Nagu näha eelmisest artiklist( Politsei lõi inimest),et kui julged puudutada pätti saad ise hullemini karistada.Olgu kiidetud meie seadused

mõngel
mõngel

tuleb koostada omakohtu seadus teatavate paragrahvidega!! kaua need pätid ja mingid oma meelest kõvad kutid tegutsevad?

siimi
siimi

Ehee ;alkoholi keeld,huvitav kes kontrollib,kes paneb need vennad ühiskasuliku tegema nii nagu peab,naljanumber.Andku minna meie seadused ja kohtu otsused.Elagu vargad ja pätid miks te küll inimesed tööl käite.

Kaido
Kaido

Uskumatu,mida meie riik ja seadusandlus soosib,elagu vargad ja pätid.Mida siis üldse tegema peab,et vangi pandaks,ehk mitu inimest tuleb korraga maha lüüa

kuidas palun
kuidas palun

et siis Eestis võib karistamatult varastada ja peksta,saan ma õigesti aru ?

wpDiscuz