Karilaid: Haapsalu reklaamkampaania ja tasuta bussisõidu vahel ei ole seost

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Plakat, millel pole tasuta bussisõiduga vähimatki seost. Foto: Arvo Tarmula
Plakat, millel pole tasuta bussisõiduga vähimatki seost. Foto: Arvo Tarmula

Eile jäid Haapsalus liiklejatele silma suur plakat, millel keskerakondlased Jaanus Karilaid, Enn Eesmaa ja Mihkel Undrest lubasid piirkonna eest seista. Tasuta bussisõidu ja reklaamplakati vahelt seost otsida siiski ei maksa, sõnas erakonna piirkonnajuht Postimehele.

Läänemaa piirkonna juhi Karilaiu sõnul on tegemist nö rändkampaaniaga, millega tegelikult alustati juba mais.

“See, et piletita maakonnasisene bussisõit ja Läänemaa kampaania kattusid, on õnnelik täringuvise,” kostis Karilaid vastuseks küsimusele, kas plakatite linnapilti paigutamise ja tasuta bussisõidu vahel on mõni seos.

Plakatikampaania on läbinud juba kaht maakonda ning paari nädala pärast liigutakse saartele.

Karilaiu sõnul lõpetakse plakatituur oktoobriks.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Andres
Andres

Suur segadus selle n.nimetatud tasuta transpordiga.Täna 03.07 ,kell 05.30 Rummu -,Tallinn buss ei väljunud.Peatusesse on välja pandud liinid mis väljuvad alates 01.07.Seal ka kell 05.30 väljuv Atko buss.Õigeks ajaks täna tóóle ei jóudnud.Huraa elagu preili Simson ja kogu keskerakond

juss
juss

Reklaam püsti? Neljapäeval tuleb Haapsallu elukutseline tsirkus!

Pets
Pets

Kuna tegu rändplakatiga siis teen ettepaneku kui saan 200 like siis haagin järgmisel hommikul selle autole sappa ja viin uude asukohta. Uue asukoha ettepanekud on teretulnud!

mina
mina

Valimisreklaam koos tasuta bussisõiduga on kindlasti ülevõlli läinud.

iga maali teadis
iga maali teadis

…lalin, et see aeg on olnud puhas juhus, on sulalselge vale. Karilaid ei teadnud, et tasuta transport algab 01.juulil? Läinud siis kusagile kolkasse või poetrepile, sealt oleks kohe vastuse saanud – 01.juuli on piletita transpordi esimene päev. On ikka rumalaid juhte meil!!

Teiste rahakotti hea piiluda
Teiste rahakotti hea piiluda

Vähemalt hea suur plakat kuhu peale lindudel si..uda on.

Kübe
Kübe

Seisavad riigikogu puhvetis pontsikusabas, mitte piirkonna eest. Iga oma per.e alune pink on oluline ja iga kuu pangast tulev sms. Keegi loll usub ka, et Enn või Jaanus tõsimeeli muretseb inimeste käekäigu pärast? Lubage naerda. Ühest otsast suretate piirkonda välja, vägistate makse otsa ja teisest ostast suure kisaga sai ca 100 matsi tasuta bussisõidu. Ja nii see rikkus maakonna elanike tabas…..ootamatult 🙂

Juss
Juss

Mis on Jaanusel tegemist Haapsaluga? Käib kord või paar kuus Haapsalus volikogu istungit tegemas ja kõik. On keegi teda näinud Haapsalus elamas?

Teada ju, et..
Teada ju, et..

Jaanus on tegija!

nii meil valimistega tehaksegi
nii meil valimistega tehaksegi

Kõik üleriigilised meediakanalid räägivad alati, kui Haapsalu mehest. Teda linnaga ei seo rohkem miski, kui iga keskerakondlast. Saadeti omal ajal siia keskerakonnale hääli korjama, hangiti ka sissekirjutus ja nii ta on jäänudki.

Tõsi
Tõsi

Kuskilt on tarvis ju hääled kokku kratsida. Aga tõsi on see tõesti, et andes mandaadi võõrale inimesele on raske loota päriselt abile kohapeal. Ringkonnas kohapeal käiakse ikka siis, kui linte tarvis lõigata või vähemalt fotograaf kõrval, kes need üksikud korrad kindlapeale jäädvustaks, et oleks mida eesrindlikult eksponeerida enne järgmisi valimisi.

Maie
Maie

Oi,oi kui väike plakat, ei näegi kohe, kas tasuta bussisõiduga sussesrdaja ka seal pildi pääl on.

wpDiscuz