Haapsalu veinipeo ajal autoga vanalinna ei pääse

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Foto: Markus Sein.

Haapsalu vanalinn on sel nädalavahetusel Itaalia veinipeo päralt, linnavalitsus palub jätta autod selleks ette valmistatud parklatesse.

“Kes saabub nädalavahetuseks Haapsallu ja muretseb, kuhu auto parkida, siis linna sisenedes tervitavad teid vastavad viidad, mis suunavad Holmi parklasse. Kuna Haapsalus on vahemaad väikesed, siis soovitame linnuse lähedale mitte parkida, et vältida suuremaid liiklustakistusi,” seisab Haapsalu linna Facebooki lehel.

Karja ja Kalda tänava ristmikul, mis tähistab vanalinna piiri, on sissesõidu keelu märk – kõik autod suunatakse sealt Kalda tänavale.

Suuremad parklad on lisaks ka raudteejaama juures ja Uuemõisas Rannarootsi keskuse parklas.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Suvi
Suvi

Kannatage ära need paar päeva, las muu rahvas ,kellel see veinipidu veel nägemata tungleb ja ,,tipsutab,,

vein( punane)
vein( punane)

Et mida see kõrgete kontsadega veiniuimas tegelane peaks üldse tuiama ,võtku paljajalu ,istugu murul ja oodaku kuni linn rahvast tühjemaks valgub-nii 24.00 juuni3päevaks.

Kodanik
Kodanik

Kui vanalinna ei saa, siis pargitakse Rakserist alla keerates tee äär täis. Ime et bussipeatust kinni ei pargitud.

Juku
Juku

Kas MUPO ka juba toimetab?

Vahhinder
Vahhinder

Sinna ei pääse jalagi! Räämas ja mingi ehitustegevus käib! Veiniuimas, kõrgete kontstega joodik, murrab igal juhul sääretorud ära! Ja vaene miilits! Kuda see oma kuurijuurde pääseb siis?

Rain
Rain

Kõige parem on auto jätta linnapiirile. Haeska ja Herjava juures leiab kindlasti mõne koha. Üks linn ikkagi

Vahhinder
Vahhinder

Jätke Puise!

wpDiscuz