0

Lääne Elu paberleht neljapäeval, 22. veebruaril

Tarmo Õuemaa

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Haapsalu eelarve alustas puhtalt lehelt

Uus ühendomavalitsus sai maha oma esimese eelarvega, mis jõuab sel reedel Haapsalu linnavolikogu ette. „Tegime restart’i – me mitte ei liitnud kahe omavalitsuse eelmiste aastate eelarveid kokku, vaid lähtusime nendest tegevustest, mida on vaja teha 2018. aastal,” selgitas linna finantsjuht Martin Schwindt. Kõige tähtsam ülesanne on Ridala ja Haapsalu ametnike palkade ühtlustamine.

Katrin Arraku elu on seiklus

Haapsalus Karja tänaval „kivipoodi” pidav Katrin Arrak leiab, et elus on kõik võimalik, kui ainult tahta, mõelda raamidest välja, haarata kinni võimalustest ja julgeda teha see esimene samm oma unistuse suunas.

Terve elu isatalus

Saamo Heldema vanavanaisa ostis Vene keisririigilt talu päriseks 1875. aastal. 78aastane Saamogi on seal nüüd elanud kogu oma elu – käis ära vaid kaks aastat Tallinna koolis ja kolm aastat kroonus.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz