8

Rosimannusel on Lihula hooldekodu haardeulatuses

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Rain Rosimannus (seismas vasakult), Martin Kukk ja Jako Laanemägi jaanuaris 2018 Lääneranna volikogus oma plaani, mida nad Lihula hooldekoduga ette võtaksid, tutvustamas. Foto: Urmas Lauri

Neljapäeval soostus Lääneranna volikogu OÜ Südamekodud esindajatega Lihula hoolekandekeskuse müügi suhtes läbi rääkima, sest vallal pole raha keskust laiendada. Vallale lubatakse miljoniinvesteeringut.
Laiendamise detailplaneering on valmis, kuid hoolekandekeskus ei teeni nii palju, et see ellu viia. „Hooldekodu tuleb ots otsaga kokku, aga investeerimise võimekust ei ole ega tule,” ütles Lääneranna volikogu esimees Arno Peksar.

„Tuleks sellest võimalusest kinni haarata,” tõdes volikogu opositsiooni kuuluv Rait Maruste.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Arvaja
Arvaja

Vabaturumajanduse, maakeeles röövkapitalismi ehe näid

Muri
Muri

Tõesti,praegu veel kuidagi jõuab maksta,iga aasta tõstavad hinda,aga mid ma siis teen,kui seal äri püsti pannakse?!

Mall
Mall

Ärge rollot küll laske erastada. Lõõb hinnad nii
lakke,et olete hooldekodust ilma,kes neid suudab tasuda.Sihukestel on ju kama,mis
rahvast saab. Reffe ei saa iialgi usaldada.

järgmisena
järgmisena

krematoorium

Rätsep Õhk
Rätsep Õhk

Lihula, 9 korda mõõda ja 1 kord lõika. Sõna “Autorollo” peaks teid väga ettevaatlikuks tegema ja mitte oma nahka kergekäeliselt turule viima.

Jokker
Jokker

Pulli peab saama!

uskmatu-toomas
uskmatu-toomas

„Hooldekodu tuleb ots otsaga kokku, aga investeerimise võimekust ei ole ega tule.” Ja siis kappab valgel hobusel kohale rüütel kellele see investeering on tulus ??

Kübe
Kübe

Ju siis rüütel teab midagi mida vald ei tea. Niisama raha ei loobita. Küll riik varsti hakkab süsteemi raha pumpama ja poistel on kruusid selleks ajaks kraani all valmis.

wpDiscuz