Galerii: Õhtu vanalinnas – kes teeb, sel juhtub

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee


Jennifer Marisse Cohen ja Luisa Lõhmus andsid eile õhtul Begutas vaimustava kontserdi. Taimetoidukohvik oli publikut pilgeni täis. Foto: Lemmi Kann

Kes eile õhtul eelhoiatuse peale Haapsalu vanalinna läks, oli põhjust meeldivalt üllatuda – Karja ja Posti tänava ärides, kultuurikeskuses ja kunstikoolis elu mõnusalt sumises, tehti koos asju ja näidati teistele oma tehtut ette.

Hetkepüüdja stuudiopoes ja taimetoidukohvikus Beguta sai lisaks nautida ka väikest kontserti. Sellest, et Haapsalu inimestele kõikvõimalikud kontserdid meeldivad, andis tunnistust fakt, et nendes kohtades oli ka kõige rohkem rahvast.

Reede õhtusse tõid lisaelevust valgesse riietatud Kadrid, kes kõik vanalinna sel hetkel lahti olevad poed-kohvikud-galeriid läbi käisid ja oma etteastega inimesi üllatasid.

“Kes teeb, sellel ka juhtub,” võttis eilse õhtu kokku Hetkepüüdja perenaine Katrin Arrak, kes on ürituse Õhtu vanalinnas idee autor ja eestvedaja.

Miks ja kuidas see sündis, saab lugeda siit.

Fotod: Arvo Tarmula, Lemmi Kann, Tiiu Kammiste

 

 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Mitteajakirjanik
Mitteajakirjanik

Väljendit “pilgeni täis” kasutatakse tavaliselt prügikastide puhul. Sobivamat sõnapaari ei leidnud, kirjanik?

väga õige
väga õige

Ohh-oo! Artikkel lugemiseks kõigile, tasuline ei olegi! Loeme nüüd siis kõik, et mis OLI head ja huvitavat. Palju tänu. Tutvustav artikkel pidi tingimata tasuline olema.

wpDiscuz