5

Digitee projekt on peatatud

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Digitee lõoetab tegevuse. Foto: kubatõmmis FBpostitusest.

Digitee lõoetab tegevuse. Foto: kubatõmmis FBpostitusest.
Digitee projekt on peatatud. Minister Urve Palo leiab, et seni tehtud töö jätkamine ei ole otstarbekas ning on valitud mudel ei pruugi toimida, teatas Valdor Telve oma sotsiaalmeediapostituses majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi vastavasisulist otsust jagades.

“Edasise osas selgus puudub,” nentis Telve. “Ministri ja ministeeriumi nägemuse kohaselt kuulutatakse välja hange võrkude rajamiseks, kuid hanke tingimused, ajakava ning muud detailid on alles välja töötamisel.”

Telve soovitas kõikidel kiire interneti huvilistel häälestada end Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi infovoogudele.

Digitee veebileht suletakse 15. novembril. Ühtlasi lakkavad toimimast ka Digitee meiliaadressid.

Facebooki leht jääb esialgu alles ning võimalusel postitatakse sinna värsket informatsiooni.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
uskmatu toomas
uskmatu toomas

Terve Eesti on igasuguseid maste täis lükitud ja miks peaks nüüd veel kalleid kaableid vedama ? Enamusel ,ütleks 80%meie inimestel puudub vajadus ülikiireinterneti järele.Muidugi ma ei taha sellega öelda,et praegused interneti pakkujate kiirused oleks piisavad .

ikt
ikt

Algusest peale arulage projekt, seda eriti oma maksumuse tõttu. Tohutu raha sõna otseses mõttes maha maetud ajal, kui üle õhu leviv nett teeb võidukäiku.

Metsaelanik
Metsaelanik

See võidukäik käib küll üle kändude. Vahel on nett ja vahel ei ole, “piiramatu” kiirus saab heal juhul 2 MB hoo sisse…

ikt
ikt

Sel juhul on kehv teenusepakkuja sul.

Jaan
Jaan

Loodame ,et ta Läänemaale enam ei tule.

wpDiscuz