17

Haapsalu volikogu liikmeks saab Riima Velbre

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Riima Velbre

Riima Velbre. Arhiiv

Haapsalu linnavolikogu liige Natalia Koropets (Keskerakond) esitas avalduse oma volituste lõpetamiseks alates 1. jaanuarist.

Keskerakonna nimekirjas järgmine on Riima Velbre, kes on andnud oma nõusoleku volikokku tulla.

Riima Velbre on Haapsalu Tarekese lasteaia juhataja.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
ehk
ehk

Võib olla Korobets ei olnud valmis tõstma kätt seal kus nõuti. Pidi lahkuma,et koha saaks kuulekas parteisõdur.

Kodanik
Kodanik

Tehku siis lasteaed korda. Muidu laguneb veel ära.

kahjuks
kahjuks

Olin Tarekese hoolekogus, Velbre oli ikka see,kes oma lubadustele vastavalt ei toiminud.

Kaire Reiljan
Kaire Reiljan

To Luula Lihtsalt teadmiseks: volikogu liikmeid ei määrata, vaid valitakse. Volikokku pääsevad inimesed vastavalt sellel, kuidas nad valimistel hääli kogusid. Kui nimekirjast volikokku pääsenud inimene otsustab loobuda, siis tuleb tema asemele see, kes häältearvu poolest temast järgmine oli. Kui see inimene omakorda otsustab loobuda, siis läheb järgmine. Ja kohaliku omavalitsuse (ka Haapsalu linn on kohalik omavalitsus) valimised toimusid viimati aastal 2013.

Luula
Luula

Poliitiline formalism.

Luula
Luula

Riima Velbre on Haapsalu lasteaia “Tareke” juhataja, mille ühtedeks märksõnadeks on pagulased ja kanatoidud lastele. Need viimased märksõnad võivad olla põhjusteks, miks Riima volikokku määrati. Siit Haapsalu ja Ridala võimalik poliitiline perspektiiv – pagulased ja kanafarmid.

Luulale
Luulale

Tee endale selgeks, et omavalitsuste volikogudesse kedagi ei määrata, sinna on võimalik saada ainult rahva (valijate) usalduse kaudu.

Luula
Luula

Ei tee, niigi selge. Piisav kogemus.

aga
aga

vot siin tekibki küsimus,miks inimesed selliseid volikokku valivad? Mis see tulemus on,mida loodetakse nende abil saada?

agale
agale

Soovitan sul vaadata neid volikogu ülekandeid, siis sa näed mis seal toimub. Enamus volikogu liikmetest seal mõnuleb, aru saamata mis toimub ja millest räägitakse. Hea seegi, et alles nüüd sai Koropets aru, et ta on aastaid olnud volikogus tühi koht, aga seesuguseid on veel. Hull asi on see, et rahvas selliseid koha soojendajaid ikka valib. Iga volikogu liige peaks valimisaja lõpus esitama ka mingi volikogus oldud aja aruande.

bra
bra

mõistlik ettepanek, toetan aruannet tegemiste ja kasvõi sõnavõttude kohta.

chin
chin

Vaatasin volikogu protokollidest, et igakord kui linnavalitsusele preemiat määratakse astub mõni linna revisjonikomisjoni liige tagasi. Eelmisel aastal Karilaiu määratud kevadpreemia järel esimees Tuulberg ja nüüd jõulupreemia ajal liige Koropets. Ainult vana võitleja Lepp jätkab. Ta peabki, sest oma naine töötab linnavalitsuses.Volikogus on kõik kontrolli all.

no
no

29 häält pole midagi märkimisväärset. Ta ju istub ka linnamajanduse nõukogus , ilmselt mingite teenete eest. Paras lv kummardaja, jookseb kaasa kõigega mida ette söödetakse.

Saarlane
Saarlane

Sina ükskõik,pane siia oma nimi ja kandideeri ise, küll me siis vaatame,kas said 3 häält või jäid puhta 0 peale.

saarlasele
saarlasele

teema ongi selles,et normaalsetel inimestel ei ole aega sellise jamaga tegeleda. Las need tegelevad,kel iga kuu viimane reede on aega volikogusaalis klouni mängida.

to ükskõik
to ükskõik

Mida vingute. Ilmselt paremat varianti ei ole, kui ta sai sedavõrd palju hääli, et nüüd volikokku minna.

ükskõik
ükskõik

Vabandust aga täiesti mõttetu tädi, nii nagu nad kõik seal volikogus on.

wpDiscuz