0

Eestimaa spordihing 2016 on Timo Tints

Tarmo Õuemaa

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

timo tints foto oleg hartshenko

Timo Tints auhinda vastu võtmas. Foto Oleg Harchenko / Eesti olümpiakomitee

Eestimaa spordihingeks 2016 nimetati Timo Tints, kelle eestvedamisel sai Viljandi jääväljakust Viljandi jäähall.

Vabatahtlikuna on Tints panustanud Viljandi jäähalli valmimisse sadu tunde oma vaba aega ja vaeva ning ka isiklikku raha.

Timo Tints ütles auhinda vastu võttes, et see on suur au ning avaldas tänu kõigile, kes on kaasa aidanud Viljandi jäähalli valmimisele – ettevõtteid, eraisikuid, kohalikku omavalitsust, oma pere ja kõiki teisi, kes on andnud oma panuse. „Tahaksin öelda, et see auhind on kõigi teie jaoks ja see on meie kõigi ühise pingutuse vili. Aitäh, Viljandi, ja aitäh, Eesti!"

Eesti olümpiakomitee eriauhinnaga Eestimaa spordihing pärjatakse inimest, kes oma eestvedamisvõime ja põhimõttekindlusega on eeskujuks ja inspiratsiooniks nii spordis kui ka kogu ühiskonnale.

Auhinna andis üle eelmise aasta laureaat, Eestimaa spordihing 2016 võimlemistreener Mall Kalve, kes tuli lavale oma lapselapsega.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz