0

Ridala volikogu võttis vastu Noarootsi pakkumuse

Lehte Ilves

Lehte Ilves

lehte@le.ee

Ridala volikogu

Ridala volikogu otsustas teisipäeval, et hakkab Noarootsiga ühinemist arutama. ARVO TARMULA

Ridala volikogu oli küll skeptiline, et Noarootsiga ühinemisest asja saab, aga võttis siiski vastu nende pakkumuse alustada ühinemise konsultatsioone.

Noarootsi ja Ridala ei saa ühineda, sest neil ei ole ühist maismaapiiri. Ridala volikogu esimehe Toomas Vallimäe sõnul taotleb Noarootsi eristaatust, et ta oleks justkui maismaasaar. 

Olev Peetris eristaatuse saamist ei uskunud, aga ta arvas, et hea tahte märgina võiks läbi rääkida. Peetrise arvsamust toetas ka vallavanem Toomas Schmidt, kelle teada Noarootsile eristaatust ei tehta.

Volikogu kõik 13 kohal olnud liiget olid selle poolt, et Noarootsi ettepanek vastu võtta.

Ettepaneku alustada konsultatsioone tegi Noarootsi läinud aasta lõpus ka Haapsalu linnale, kuid Haapsalu volikogu ei ole otsust veel langetanud.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Tubli
Tubli

Jälle tehakse justkui midagi lihtsalt kohustusest. “Ega keegi ei usu sellesse niikuinii, kuid panustame oma aega ja energiat ikka”. Liitke kõik vallad Läänemaal ja korras. https://vambalver.wordpress.com/2016/02/04/vallad-anno-2020/.

trackback
Vallad anno 2020 | Haapalust

[…] võis lugeda veebist uudist selle kohta, et Ridala volikogu otsustas hakata analüüsima Noarootsi vallaga liitumisega […]

Karuott
Karuott

jumal jumal…

ka
ka

Saudi Araabiale tasuks ettepanek teha

wpDiscuz