1

Lihulas peeti suurt jalgpalliturniiri

Juhan Hepner

juhanh@hot.ee

Lihulas toimus juba VII saalijalgpalli noorteturniir Taebla Auto karikatele. Ka sellel aastal selgitati parimad neljas erinevas vanusegrupis ja kokku võttis kahepäevasest mammutturniirist osa 22 klubi, 200 lapsega.

Turniirid olid väga esinduslikud ja kõrgetasemelised. Osalejate hulgas olid mitmed klubid, kes on oma kuulumist Eesti noortejalgpalli kõige kõrgemasse tippu ammu tõestanud. Martin Reimi JK, Kiviõli FC Irbis, Tartu SK 10, Tallinna Kalev jt olid võistkonnad, kes tõstsid turniiride kvaliteeti.

Ja muidugi meie oma maakonna Läänemaa JK ja Lõuna-Läänemaa JK, kes millegagi nimekatele vastastele alla ei jäänud. Lisaks võtsid osa ka meie väikekohad Vatla, Virtsu jaKullamaa, kes on samuti kiitust väärt.

Poiste 2003-2004 vanusegrupis selgus võitja viimastes voorudes. Kolm võistkonda oli kolme punkti sees ja tabel väga tihe.

Lõpuks kuulus turniirivõit Lõuna-Läänemaa JK (Virgo Vallik, Herman Reinmaa, Andero Polberg, Siim Urb, Mario Reks, Henry Põld, Randy Põld, Martin Mägist, Kardo Roosmaa, Mart Mikiveer; t reener Jaanus Getreu). Järgnesid Kiviõli FC Irbis (treener Erik Steinberg), Martin Reimi JK (treener Eero Kelder), Kärdla LM, Poseidon II, Poseidon I. Parim mängija oli Virgo Vallik

Poiste 2005-2007 vanuserühmas tegid kaasa viis võistkonda ja võitja selgitasid turniirisüsteemise peetaval turniiril Lõuna-Läänemaa JK ja Läänemaa JK.

Läänemaa JK pääses küll Kert-Markus Vare löögist 1:0 juhtima, kuid Herman Reinmaa ja Stefan-Lauri Mölder tõid väga närvilise mänguvõidu kodumeeskonnale.

1. oli Lõuna-Läänemaa JK (Herman Reinmaa, Mihkel Sibul, Sander Sõber, Stefan-Lauri Mölder, Robico Villers; treener Jaanus Getreu) 2. Läänemaa JK (treener Triin Vellemäe), III Kullamaa JK (treener Toomas Sassian). Järgnesid Pakri SK ja Vatla JK. Turniiri parim mängija oli Herman Reinmaa.

Tütarlaste 2000-2001 vanuserühmas alustasid teed turniirivõidu poole viis võistkonda. Üllatas Raplamaa Jalgpallikool (Marii Veskimäe, Triin Satsi, Riin Satsi, Kendra Metsis, Elise Kreuz, Gerly Õuemets, Annabel Jäär, Rebeka, Nipernaado, Medvika Hermann, Reti Ojasalu; treener Kaido Mägi). Teiseks tuli Lõuna-Läänemaa JK (treener Jaanus Getreu) ja kolmandaks Tallinna Kalev (treener Karina Kork).

Järgnesid Lihula Gümnaasium ja Taebla SK. Turniiri parim mängija oli Ingrika Tuulik.

Turniiridesarja lõpetas väga esinduslik 1999-2000 noormeeste  turniir. Tervel turniiril oli igal mängul kullakaal. Palju oli viike ja ka eeldatavate favoriitide läbipõlemisi.

Koduseinte toetusel võitis Lõuna-Läänemaa JK (Karl Mäger, Rivo Oosim, Reno Mark, Kristjan Kadakas, Rasmus Nikkel, Ainar-Sten Junker, Juhan Johannes Raudsik, Kevin-Reidar Bachaus, Heino Pärnpuu, Raido Rump, Hergo Vald; treener Jaanus Getreu), 2. koht kuulus Tartu SK 10 (treener Kalev Kajak), 3. koht Läänemaa JK (treener Aavo Tomingas). Järgnesid Pakri SK, Kaarmaa SK jaVirtsu JK.

Suur tänu kõigile, kes võistlesid ja kes korraldamisel abiks olid.

Jaanus Getreu

Fotod: erakogu.

saalijalgpall (1) saalijalgpall (2)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Lucy Young
Lucy Young
Tere, ma olen Pr Lucy Young, era laenu laenuandja, kes annab eluaja võimaluse laenud. Kas teil on vaja laenu, et maksta kiiresti teie võlad või teie kas vajate laenu, et oma äri paremaks muuta? Teid on tagasi lükanud pangad ja muud finantsasutused? Kas teil on vaja konsolideerimislaenu või hüpoteegi? otsin rohkem, sest oleme siin, et kõik oma rahalised probleemid a minevikust. Laename raha inimestele, kes vajavad rahalisi vahendeid abi, kellel on halb krediit või vajab raha arvete tasumiseks, kuni investeerima ettevõtetesse kiirusega 3%. Ma tahan seda meedet kasutada, et teid teavitada et me anname usaldusväärse ja abisaaja abi ja oleme… Loe rohkem »
wpDiscuz