Haapsalu korvpallikool võtab mõõtu Pärnuga

Juhan Hepner

juhanh@hot.ee

Korvpallikool (1) (1024x683)

Mullu detsembris kaotas Haapsalu korvpallikool (valges ja sinises) koduväljakul Orissaarele. Foto: Merilin Kaustel-Lehemets.

Reedel, 30. jaanuaril mängivad Eesti meeste korvpalli 2. liiga kohtumise Haapsalu korvpallikool ja Pärnu Mets/KK Paulus.

Mäng tõotab tulla põnev, sest meeskondi lahutab turniiritabelis vaid 1 punkt. Haapsalu on oma alagrupis 11 punktiga 4. kohal ja Pärnu on 10 punktiga 5.

Haapsalu meeskonda võib pidada favoriidiks, sest 8 mängust on nad sellel hooajal võitnud 3, Pärnu on 9 mängust võitnud ühe.

Korvpallilahing peetakse maha Haapsalu spordihoones ning mäng algab kell 19.30.

12 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
Kätlin
7 aastat tagasi

mis mängu tulemuseks jäi? uus basketi leht on nii segane, et midagi pole leida selle mängu kohta.

Küsimus
7 aastat tagasi

Palju Erkkil ja Marekil trennis (trennides) poisse käib?

treener
7 aastat tagasi

Tore Erkki ,et viitsid neile vingujatele jälle olukorda selgitada. Kuigi need kätlinid sellest aru ikka ei saa, saavad arukamad aimu asjade käigust.

Erkki Lass
7 aastat tagasi

Taaskord on meeldiv, et inimesed muretsevad Läänemaa korvpalli pärast. Pean natuke asja selgitama. Hetkel on Haapsalu Korvpallikool Läänemaa esindusmeeskond, kes mängib Eesti meeste II-liigas. Enamuses on võistkonnas Läänemaa Spordikooli endised ja praegused õpilased. Vabariigi noorte meistrivõistlustel mängisid Spordikooli õpilased SK Haapsalu nime all. Praegu on nii-öelda vaheaastad, kus meie noored ei võistle Eesti MV-l, sest eelnevate võistkondade õpilased lõpetasid spordikooli. Küll aga on Marek Pragil II-III klassi poistegrupp ja minul I klassi poisid. Läheb paar aastat ja võistleme jälle! Spordikool ei ole veider asi Haapsalus…seal käib igapäevane töö lastega litsenseeritud treenerite juhtimisel.

jah
7 aastat tagasi

See spordikool on veider asi Haapsalus

Kätlin
7 aastat tagasi

Õige Kätlin. Korvpallikool esindtud ainukesena vabariigis. Spordikoolis tundub asi ikka väga kahtlane seis olevat.

treener
7 aastat tagasi

No kui te asja ei jaga ,siis pole mõtet niisama jahuda ! Vaadake kes mille ja kellega tegeleb. Las õppinud inimesed otsustavad mis ja kuidas.

Kätlin
7 aastat tagasi

Milleks siis spordikoolis korvpalli treenerid, korvpallikool on nii tragi ja olemas?

Küsimus
7 aastat tagasi

Mis mõte on Spordikooli korvapalli sektsioonil kui on olemas korvpallikool? Tennis ei ole Spordikoolis ,kuigi neil on samuti oma tennisekool?Kas Haapsalus on nii palju pikki korvpallureid?

Kätlin
7 aastat tagasi

Kätu, spordikoolis veheldakse ju