0

Kuivastu-Virtsu liin läheb esmaspäevast üle sügisgraafikule

Avatar

Juhan Hepner

juhanh@hot.ee

Väinamere Liinide teatel läheb Kuivastu-Virtsu laevaliin esmaspäevast, 1. septembrist üle sügisgraafikule.

Tänavusse sügisgraafikusse on riik tellinud varasemast rohkem reise, mis tagab reisijatele sujuvamad reisivõimalused. Väinamere Liinide juhataja Urmas Treieli sõnul on täiendatud sügisgraafikute riigitellimus liini arengus oluline samm edasi.

„Eelmistel aastatel lõppes riigitellimus 35-minutilisele graafikule juba augustis. Mullu tegime graafiku täiendamiseks omal ettevõtmisel kommertsreise, kuid arusaadavalt ei olnud see jätkusuutlik. Saaremaa ettevõtjate katusorganisatsioonid ja omavalitsuste liit on teinud pöördumisi majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi poole, et sügisesed laevagraafikud oleksid sarnased kevadiste graafikutega, kuna ka nõudlus neil perioodidel on sarnane. Tänavu telliski riik tihedama sügisgraafiku, mis on väga oluline reisijatele teenuse kvaliteedi hoidmiseks. See ongi meie ühine eesmärk – tagada sujuv ja kiire ühendus saartega aastaringselt,“ rääkis Treiel.

Riik tellib sügisgraafikus 286 reisi nädalas. 35-minutiline graafik, mida sõidavad samaaegselt kaks laeva, algab tööpäevadel Kuivastust kell 10:50 reisiga ja lõppeb Virtsust kell 16:25 väljumisega. Reedeti lõpeb tihedam graafik Virtsust kell 21:05 väljumisega ja pühapäeval Virtsust kell 19:55 reisiga. Muudel aegadel teenindab liini korraga üks parvlaev 1 h ja 10 min graafikus.

Graafik on üleval ja pileteid saab osta portaalist www.tuulelaevad.ee, uudisena ka nutirakenduses Tuulelaevad.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz